Error message

  • Notice: Undefined index: danland in drupal_theme_initialize() (line 100 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Trying to get property 'filename' of non-object in _drupal_theme_initialize() (line 146 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Trying to get property 'name' of non-object in _theme_load_registry() (line 335 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Undefined index: danland in theme_get_setting() (line 1440 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Trying to get property 'filename' of non-object in theme_get_setting() (line 1477 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Trying to get property 'filename' of non-object in theme_get_setting() (line 1487 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).

Wielka Brytania

Gdy czujemy się opuszczeni w takim przypadku niezmiernie stosownym dla nas rozwiązaniem będą wirtualne randki seniorów

randka w Londynie
Author: Garry Knight
Source: http://www.flickr.com
Często pozostała osoba pozostaje w ojczystym narodzie. Obywatele jadą za pracą wielokrotnie nie mając odmiennego wyjścia. Dotyczy to również ludzi mieszkających w swoim kraju. Co natomiast z tymi, którzy są samotni, bądź tymi, którym relacja na odległość się nie udał? Pewne osoby spytają się automatycznie, czy rzeczywiście ktoś wierzy w uczucie w innym kraju? Wychodzi na to, że mnóstwo małżeństw poznało się właśnie w Wielkiej Brytanii.
Subscribe to RSS - Wielka Brytania