Error message

  • Notice: Undefined index: danland in drupal_theme_initialize() (line 100 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Trying to get property 'filename' of non-object in _drupal_theme_initialize() (line 146 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Trying to get property 'name' of non-object in _theme_load_registry() (line 335 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Undefined index: danland in theme_get_setting() (line 1440 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Trying to get property 'filename' of non-object in theme_get_setting() (line 1477 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Trying to get property 'filename' of non-object in theme_get_setting() (line 1487 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).

użytkownik

Gry na konsolę

scenka z Gran Turismo 6
Author: TransformersMan
Source: http://www.flickr.com
Coraz popularniejsze gry na xbox 360 zdobywają serca graczy w szczególności przez całkowity profesjonalizm ich przygotowania. Znakomite oferty wybierane są z tak wielką chęcią głównie przez wzgląd na wieloletnią tradycję i niemałe zaufanie graczy. Żaden użytkownik nie chce spóźnić się na promocje świeżych wersji gier ulubionych twórców, dlatego ze wszystkich sił pragnie być tym pierwszym. Xbox jako konsola cieszy się od lat niesłabnącą w żadnym stopniu renomą. Tuż po ich zapowiedzeniu w środowisku internetowym rozpoczęła się walka fanów obu konsol. Z tego konfliktu najbardziej cieszą się gracze przywiązani do komputerów, oni bowiem od dłuższego czasu skarżyli się na to, że stare konsole hamują rozwój gier komputerowych.

Który aparat lustrzany najlepiej zakupić?

przykładowy aparat fotograficzny
Author: See-ming Lee
Source: http://www.flickr.com
Powinniśmy osłaniać nasze oczy przez okulary przeciwsłoneczne Gdy posiadamy wrażliwe oczy, a nawet kiedy nie ale chcemy je chronić przed szkodliwym oddziaływaniem słońca, to wciąż przy słonecznej aurze powinniśmy zakładać okulary przeciwsłoneczne. Będą one ciemniejsze, a do tego mają jeszcze odpowiedni filtr, który sprawia, że jedynie pewna ilość promieni słonecznych ma szansę przez nie przechodzić. Dzięki temu wszystko normalnie postrzegamy, zatem możemy spokojnie w nich chodzić czy prowadzić samochód, ale jednocześnie obraz jest troszkę przyciemniony, więc nasze oczy nie męczą się oraz nie mrużymy ich cały czas podświadomie, chcąc ochronić przed oddziaływaniem promieni słonecznych. Na pewno każdy użytkownik aparatów cyfrowych stanie kiedyś przed podjęciem decyzji o kupnie karty pamięci (info o kartach pamięci w cyfrowe.pl). Zada sobie wtedy pytanie dotyczące tego, jaką kartę i o jakiej pojemności wskazane jest wybrać.
Subscribe to RSS - użytkownik