Error message

  • Notice: Undefined index: danland in drupal_theme_initialize() (line 100 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Trying to get property 'filename' of non-object in _drupal_theme_initialize() (line 146 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Trying to get property 'name' of non-object in _theme_load_registry() (line 335 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Undefined index: danland in theme_get_setting() (line 1440 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Trying to get property 'filename' of non-object in theme_get_setting() (line 1477 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Trying to get property 'filename' of non-object in theme_get_setting() (line 1487 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).

przeszczep

Chirurgia – jak wygląda współcześnie

szpital
Author: Ted Eytan
Source: http://www.flickr.com
Serce mamy tylko jedno. chociaż podatne na życiowe zmartwienia, do których zaliczyć można dolegliwości, oraz zawody miłosne, pulsuje w najlepsze i nie planuje się zatrzymać. Co jednakże, gdy co nieco zaczyna się dziać, coś co nas zasmuca, coś nieznanego, szkodzącemu naszemu bezpieczeństwu bezpieczeństwa? na początek stosujemy własne znane sposoby: herbata ziołowa na uspokojenie, trochę ruchu, gdy to nie pomaga z przestrachem chwytamy się za serce i idziemy do fachowca – kardiologa. w dawnych czasach, na takie możliwości mogli pozwolić sobie tylko jednostki, gdyż cennik zniechęcał nawet największych wielbicieli.

Kolana są wyjątkowo wystawione na przeróżne wypadki

Bieganie
Author: iStock
Source: iStock
Olśniewająca, w pełni nowa i małoinwazyjna metoda zezwala stosować komórki macierzyste do odbudowy zniszczonych tkanek w naszym organizmie. Wskutek tego możemy uniknąć zabiegów artroskopowych, oraz przeszczepów.Wykorzystanie komórek macierzystych jest bieżąco jedną z bardziej znanych i obiecujących metod leczenia małoinwazyjnego. Za sprawą wyżej wymienionej metodzie wykonalna jest wyjątkowo szybka regeneracja i odnowa uszkodzonych tkanek, takich jak, tkanka kostna, mięśniowa czy też włóknista. Znalezienie wykwalifikowanego i znającego się na swej pracy lekarza sportowego nie należy współcześnie do nazbyt wymagających wyzwań. W dobie internetu można chociażby wpisać do wyszukiwarki frazę rodzaju chirurg ortopeda z Krakowa, aby odnaleźć szczegółowe informacje na temat możliwych usług.
Subscribe to RSS - przeszczep