Error message

  • Notice: Undefined index: danland in drupal_theme_initialize() (line 100 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Trying to get property 'filename' of non-object in _drupal_theme_initialize() (line 146 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Trying to get property 'name' of non-object in _theme_load_registry() (line 335 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Undefined index: danland in theme_get_setting() (line 1440 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Trying to get property 'filename' of non-object in theme_get_setting() (line 1477 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Trying to get property 'filename' of non-object in theme_get_setting() (line 1487 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).

muzyka

Przydałoby się mocniej docenić gry przeznaczone na konsolę!

gry na konsolę
Author: Bryan Ochalla
Source: http://www.flickr.com
Dzisiaj głównie o muzyce z Islandii. Bo choć statystyczny Polak głównie słucha anglojęzycznych oraz polskich utworów muzycznych, to jednakże na szczęście nie można rzec, że dużo bardziej niszowi wykonawcy są u nas najzupełniej deprecjonowani, niesłuchani. Na nieszczęście to także najprostszy sposób na to, żeby przedobrzyć, wbijanie się w workowatą, bezpostaciową garderobę, kiepsko dobrane do własnej figury, stylu i temperamentu czynią, że wyglądamy nieciekawo i niezbyt młodo. Bardzo cieszy również to, że zespół Gus Gus nie będzie grał wyłącznie w Warszawie, ale również we Wrocławiu bądź Gdańsku.

Koncerty w europejskim standardzie – Coma i Lao Che pokażą co potrafią

Koncert
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
W dniu dzisiejszym słuchanie muzyki wybitnie w szeregu przypadków towarzyszy nam w trakcie spełniania naszych obowiązków. W tym miejscu w rzeczy samej pożądane byłoby wtrącić, że nasze zapatrywania muzyczne, są nadzwyczaj zróżnicowane. Fakt ten na pewno wynika z odmienności naszych gustów, które jak uniwersalnie wiadomo są nadzwyczaj indywidualne. Na szczęście nawet młodzi ludzi z chęcią sięgają po muzykę zespołów, które swoje spektakularne kariery zaczynały gdy części ich słuchaczy nie było jeszcze nawet na świecie.

Dlaczego szkoła nie jest najistotniejsze

edukacja
Author: iStockphoto.com
Source: iStockphoto.com
Jeżeli zastanawiasz się, co kupić swojemu chłopakowi w prezencie, wówczas na pewno możesz zastanowić się nad czymś, co sprawi mu prawdziwą radość. Sporo dziewczyn niestety nie rozumie, że mężczyźni najczęściej zdecydowanie najbardziej cieszą się z prezentów praktycznych. Jeśli wręczysz swojemu facetowi coś, co będzie nie tylko ciekawe, ale również przydatne, kategorycznie zyskasz jego uznanie. Dlatego właśnie mnóstwo kobiet decyduje się dla przykładu na zakup różnego rodzaju narzędzi, które zdecydowanie znajdą swoje miejsce w garażu praktycznie każdego chłopaka.
Subscribe to RSS - muzyka