Error message

  • Notice: Undefined index: danland in drupal_theme_initialize() (line 100 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Trying to get property 'filename' of non-object in _drupal_theme_initialize() (line 146 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Trying to get property 'name' of non-object in _theme_load_registry() (line 335 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Undefined index: danland in theme_get_setting() (line 1440 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Trying to get property 'filename' of non-object in theme_get_setting() (line 1477 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Trying to get property 'filename' of non-object in theme_get_setting() (line 1487 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).

militaria

Co można kupić w sklepie militarnym?

Nóż militarny sog
Author: SOG
Source: http://www.flickr.com
Co można znaleźć w ich asortymencie? Przede wszystkim towary jednej z najbardziej popularnych firm, a więc spec ops (http://www.cqb.pl/spec-brand-m-57.html). Trudni się ona wytwarzaniem oporządzenia przeznaczonego dla jednostek mundurowych, które odznacza się wysoką jakością. W tym miejscu należałoby przyznać, że w rzeczy samej istnieje względnie wiele propozycji, dzięki którym możemy zatroszczyć się o naszą pasję.

Nigdy militaria nie są mało interesującym hobby!

pistolet
Source: sxc.hu
Generalnie rządzi dzisiaj pacyfizm, więc ciężko się za bardzo dziwić, jeżeli za jakiś czas jacyś europejscy politycy będą przebąkiwali o zakazie. Jednakowoż na szczęście przynajmniej teraz mamy możliwość bez najmniejszego problemu robić zakupy w sklepach z militariami. No miejmy nadzieję, że ów stan będzie ciągły, już na zawsze. Obozy takiego rodzaju zdają się nie być adresowane dla każdego i wymagają ponadprzeciętnej sprawności fizycznej.
Subscribe to RSS - militaria