Error message

  • Notice: Undefined index: danland in drupal_theme_initialize() (line 100 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Trying to get property 'filename' of non-object in _drupal_theme_initialize() (line 146 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Trying to get property 'name' of non-object in _theme_load_registry() (line 335 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Undefined index: danland in theme_get_setting() (line 1440 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Trying to get property 'filename' of non-object in theme_get_setting() (line 1477 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Trying to get property 'filename' of non-object in theme_get_setting() (line 1487 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).

kontuzje

Przed cięższymi zabiegami powinno zostać zrobione usg

zdjęcie rentgenowskie kolana
Author: steve lyon
Source: http://www.flickr.com
Jeśli posiadamy coraz większe kłopoty z poruszaniem się, a nasze kolano odmawia nam współpracy, to z pewnością powinniśmy jak najprędzej skierować się do ortopedy, który nas przebadana i będzie w stanie dać odpowiednią diagnozę. Nie mniej warto wiedzieć, że od czasu do czasu przed podjęciem decyzji o zabiegu, chce on zobaczyć jak prezentuje się nasze kolano w środku i czy jego podejrzenia są trafne, a wtenczas ma szansę nam zalecić wykonanie usg. Znalezienie profesjonalnego i znającego się na swojej pracy lekarza sportowego nie trzeba w dwudziestym pierwszym wieku do nazbyt trudnych wyzwań. W dobie internetu można chociażby wpisać do wyszukiwarki hasło typu chirurg ortopeda z Krakowa, by wyszukać szczegółowe informacje na temat świadczonych usług.
Subscribe to RSS - kontuzje