Error message

  • Notice: Undefined index: danland in drupal_theme_initialize() (line 100 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Trying to get property 'filename' of non-object in _drupal_theme_initialize() (line 146 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Trying to get property 'name' of non-object in _theme_load_registry() (line 335 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Undefined index: danland in theme_get_setting() (line 1440 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Trying to get property 'filename' of non-object in theme_get_setting() (line 1477 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Trying to get property 'filename' of non-object in theme_get_setting() (line 1487 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).

imprezy

Gry planszowe logiczne

Gra planszowa
Author: Angelia Sims
Source: http://www.flickr.com
W szczególności to widać wśród młodzieży i dzieci, które potrafią całymi dniami grać na telefonie, lecz również bardzo duża ilość dorosłych po powrocie do domu zasiada przed telewizorem i tak mija im cały wieczór. Największą wadą rozrywki elektronicznej jest to, że praktycznie każdy będzie spędzał czas oddzielnie. Klasyczne gry planszowe czyżby wracały do łask? Dziś nie można się doczekać uruchomienia ulubionej rozgrywki na tablecie, laptopie bądź konsoli, a relacje z przyjaciółmi to w głównej mierze czatowanie na wszelkiego typu komunikatorach.
Subscribe to RSS - imprezy