Error message

  • Notice: Undefined index: danland in drupal_theme_initialize() (line 100 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Trying to get property 'filename' of non-object in _drupal_theme_initialize() (line 146 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Trying to get property 'name' of non-object in _theme_load_registry() (line 335 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Undefined index: danland in theme_get_setting() (line 1440 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Trying to get property 'filename' of non-object in theme_get_setting() (line 1477 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Trying to get property 'filename' of non-object in theme_get_setting() (line 1487 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).

dokumentami

Podobno każdemu należy się odszkodowanie za zdarzenie wypadkowe przy pracy, ale nie jest to takie zagwarantowane. Sprawdź czemu tak jest

Schemat BHP
Author: STILL
Source: TILL
Pamiętaj, że może się zdarzyć, że nie otrzymasz odszkodowania za wypadek podczas pracy, jeżeli przyczyną tego zdarzenia było udowodnione, umyślne lub będące skutkiem rażącego zaniedbania, naruszenie przepisów odnoszących się do ochrony życia i zdrowia. To znaczy, iż nie otrzymasz żadnych pieniędzy, jeśli wypadek stał się z twojej winy, zrobiłeś coś całkowicie niezgodnego z BHP oraz przyjętymi normami. Decydując się na taką współpracę trzeba naturalnie poczynić solidne rozeznanie wśród przedsiębiorstw zajmujących się tą sferą i wybrać odpowiednią.
Subscribe to RSS - dokumentami