Error message

  • Notice: Undefined index: danland in drupal_theme_initialize() (line 100 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Trying to get property 'filename' of non-object in _drupal_theme_initialize() (line 146 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Trying to get property 'name' of non-object in _theme_load_registry() (line 335 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Undefined index: danland in theme_get_setting() (line 1440 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Trying to get property 'filename' of non-object in theme_get_setting() (line 1477 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Trying to get property 'filename' of non-object in theme_get_setting() (line 1487 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).

bezbolesne

Jak polepszyć własny wzrok

w gabinecie okulistycznym
Author: Michael (a.k.a. moik) McCullough
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli widzimy, że nasza pociecha posiada problem ze wzrokiem powinniśmy pójść do specjalisty. Zdarza się, że gdy dziecko jest małe nie jesteśmy w stanie zauważyć tej wady, dopiero potem widzimy, że na przykład nasza pociecha zaczyna „zezować”. Jeśli chodzi o leczenie zeza jest to proces czasochłonny. Jeżeli zapomnieć o wizerunku i zacząć się skupiać na pozostałych aspektach związanych z koniecznością poprawy widzenia, na sam przód będą się wysuwać najróżniejsze niedogodności oraz ograniczenia które wynikają z noszenia wszelkiego typu medycznych wyrobów które korodują jakimiś sposobami wady wzroku.
Subscribe to RSS - bezbolesne