Error message

  • Notice: Undefined index: danland in drupal_theme_initialize() (line 100 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Trying to get property 'filename' of non-object in _drupal_theme_initialize() (line 146 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Trying to get property 'name' of non-object in _theme_load_registry() (line 335 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Undefined index: danland in theme_get_setting() (line 1440 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Trying to get property 'filename' of non-object in theme_get_setting() (line 1477 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Trying to get property 'filename' of non-object in theme_get_setting() (line 1487 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/menu.inc).

Jak należy zadbać o dobry wzrost masy, czyli parę słów o suplementach na masę

podnoszenie sztangi
Author: J@YGS
Source: http://www.flickr.com
Sporo ludzi marzy o pięknej oraz umięśnionej sylwetce, która idealnie podkreśli ogrom treningów włożony w jej ukształtowanie. Muskulatura jest szczególnie ceniona przez mężczyzn, jednakże nie brak też i przedstawicielek płci pięknej, które pragną rzeźbić swoje ciało. Okazuje się, że na przebieg kształtowania wartościowej muskulatury, wpływ mają trzy główne czynniki: właściwe ćwiczenia, dostosowana do wymogów ciała dieta i przyjmowanie odżywek. Wiele osób decyduje się też przyjmować sterydy wspomagające budowę tkanki mięśniowej.

Kiedy pod uwagę brane są suplementy diety takie jak odżywki, wskazane jest zwrócić uwagę na ważne dla naszego zdrowia właściwości. Mogą się one bardzo różnić między sobą, co może wpływać na nasz organizm, a dalej na nasze samopoczucie. Często wybierane przez trenujących dodatki muszą być jedynie uzupełnieniem podstawowej oraz właściwie zbilansowanej diety, a nie ją w jakimś stopniu zastępować. Różnorodność odżywek na rynku pozwala na indywidualny wybór tylko spośród najlepszych.

Uzyskanie kształtnej muskulatury nie bywa możliwe bez odpowiednio prowadzonych regularnych ćwiczeń. Większość osób zaczynających budowanie muskulatury, rozpoczyna od bicepsa. Trening na biceps opiera się przede wszystkim na podnoszeniu ciężarów, mimo wszystko specjaliści radzą, by trening siłowy poprzedzać krótkim treningiem aerobowym. Warto pamiętać również o tym, że opuszczając ciężar, trzeba spowolnić ruch ręki.

Biceps kształtuje się zarówno z zastosowaniem sztangi, jak też hantli. Opłaca się mieć na uwadze stanowczo, że steroidy, jeśli są stosowane nieumiejętnie, mogą mocno zachwiać pracę organów. Warto więc koks, przyjmować rozumnie. Kluczowym odcinkiem każdego zestawu treningowego jest tworzenie formy.

Ażeby zrobić skuteczny proces, trzeba pamiętać, że nie można szybko zgadzać się na zaawansowane suplementy - więcej na ten temat przeczytasz tu http://www.budujmase.pl/trening/artykuly/6181-zaawansowani-tez-popelniaja-bledy-sprawdz-jakie.html/. Za pierwszym razem warto zastosować te, które dają zadowalające efekty, a równocześnie zapewnią niewiele skutków ubocznych. Łykanie steroidów jest dużym obciążeniem dla mięśni. Zdecydowanie w niebezpieczeństwie jest wątroba.

Dlatego też koniecznym jest bezwzględnie brać medykamenty zabezpieczające.
Hantle
Author: Iwan Gabovitch
Source: http://www.flickr.com
Co więcej jak sama nazwa wskazuje suplementy mają wyłącznie wesprzeć podwyższenie masy, a nie są za nią odpowiedzialne w stu procentach. Zatem jest to środek zwłaszcza pomocniczy, jaki ma być stosowany dodatkowo, a nie zamiast ćwiczeń czy też odpowiedniej diety. Jeżeli nie znasz się na suplementach masy, ich typach czy sposobie wykorzystywania, to o poradę zwróć się do fachmana, na przykład swojego trenera osobistego.