Error message

  • Notice: Undefined index: danland in drupal_theme_initialize() (line 100 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Trying to get property 'filename' of non-object in _drupal_theme_initialize() (line 146 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Trying to get property 'name' of non-object in _theme_load_registry() (line 335 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Undefined index: danland in theme_get_setting() (line 1440 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Trying to get property 'filename' of non-object in theme_get_setting() (line 1477 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Trying to get property 'filename' of non-object in theme_get_setting() (line 1487 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/menu.inc).

Wielka rola hipoterapii w rehabilitacji poprowadzonej u pacjentów ze schorzeniami układu ruchu.

koń
Author: Timur Schmidt
Source: http://www.flickr.com
Wakacje to duże wyzwanie dla rodziców, gdyż zapewnienie pociechom rozrywki to nie prosta sprawa. Oczywiście można iść na łatwiznę i zainstalować w tablecie najświeższą wersję ukochanej gry komputerowej. Rodzic powinien być jednak odpowiedzialny. Poza tym - jak wie każdy dzieciak - rodziciele uwielbiają komplikować życie; wymyślają a to obóz tematyczny, a to obóz nad Bałtykiem. Nie ma szans by sobie w spokoju pograć bądź po prostu posiedzieć w mieszkaniu przy ciastku. To niestety edukacja cały rok.

zima
Author: Garry Szulewski
Source: http://www.flickr.com
Podczas każdej pory roku odnajdziemy coś interesującego do roboty. Jak wspomnieliśmy na wstępie o porze letniej do roboty jest naprawdę dużo. Lato to w końcu wakacje, więc można wyjechać za granicę lub chociażby nad Bałtyk, gdzie odnajdziemy wiele okazji do super zabawy. Okres letni odznacza się też tą zaletą, iż w wielu miejscach praca nie wygląda tak, jak w innych porach roku. Po prostu każdy, łącznie z szefem odczuwa wakacyjny nastrój, tak więc w pracy jest jakby mniejszy poziom stresów i niepokojów. Dokładne poznanie historii choroby wyznaczonego człowieka wystarczy zupełnie, by podjąć decyzje a propo tego, jak musi on zostać leczony.

Jeśli w takim przypadku będą jakieś powody odnośnie tego, iż człowiek powinien być poddany tak dobrze opracowanej metodzie jaką jest hipoterapia to powinno się jej podjąć jak najszybciej. Jeśli zaś już chodzi stricte o użycie jej, to słusznie jest udać się do w największej mierze przystosowanego do takich celów obiektu rehabilitacyjnego blisko swojego miejsca zameldowania. Zobacz: patataj.com/oferta/hipoterapia. A później zjawia się jesień i wielka depresja. Jesień, jakkolwiek by się nie prezentowała, od zawsze się kojarzy z końcem okresu letniego, z powrotem do pracy po wakacjach, szkołą, kojarzy się również z coraz niższą temperaturą, krótszymi dniami i mrozem w nocy. Jesień jest niezbyt lubiana.

Czasami nam troszkę wynagrodzi swoją zgryźliwą naturę, kiedy panuje tak zwana „złota jesień” przynosząc niezwykle piękne, słoneczne dni, przyjemną temperaturę i cudne widoki. Liście mienią się różnymi kolorami, jest nieziemsko. Najistotniejsze, aby były łagodne, uległe, ale także muszą mieć konkretny wiek i budowę. Najpopularniejsza rasa stosowana do hipoterapii to konie huculskie. Koń powinien być dopasowany do pacjenta, to znaczy, że powinien być jak najlepiej wyselekcjonowany do jego wzrostu, jak równieżwymagań rehabilitacyjnych. Takie zabiegi można robić na przykład na obozach konnych - obozy w siodle z Patataj.
zima
Author: Garry Szulewski
Source: http://www.flickr.com
Niestety nie trwa to za długo, bo zaraz nadchodzi plucha, deszcze i szarzyzna.

Zbliża się zima. Kiedy jest okres przedzimia tak naprawdę może wydarzyć się wszystko, dopiero, gdy nastanie prawdziwa i śnieżna zima jesteśmy w stanie się w niej zakochać. Oczywiście jeśli nie zakopiemy się gdzieś samochodem w zaspie czy nie odmrozimy sobie jakiejś części ciała, to istotnie zimę można polubić. Można robić wiele nietypowych rzeczy. Mieszkasz w ogromnym ośrodku miejskim? Kulig w Warszawie? A dlaczego nie? Zobacz patataj.com/cennik/zaprzegi i wybierz coś dla siebie. A może na sanki, w każdym mieście, nawet dużym odnajdziesz górkę, z jakiej bez trudu możesz zjeżdżać. A jakie święta Bożego Narodzenia są piękne, kiedy pada śnieg. Szkoda, że nie zawsze tak jest, bo częściej padają deszcze. Deszcze, które zabierają radość ze świąt.