Error message

  • Notice: Undefined index: danland in drupal_theme_initialize() (line 100 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Trying to get property 'filename' of non-object in _drupal_theme_initialize() (line 146 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Trying to get property 'name' of non-object in _theme_load_registry() (line 335 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Undefined index: danland in theme_get_setting() (line 1440 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Trying to get property 'filename' of non-object in theme_get_setting() (line 1477 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Trying to get property 'filename' of non-object in theme_get_setting() (line 1487 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/menu.inc).

W jaki sposób zapewnić sobie świetną zabawę na wysokim poziomie?

Xbox One
Author: Compudemano
Source: http://www.flickr.com
Świat gier w obecnych czasach wydaje się tak realny, że chcemy czasem w nim pozostać jak najdłużej. Po paru godzinach gry zamiast tracić energię, stajemy się jeszcze bardziej nakręceni na działanie. Z drugiej jednak strony trudno byłoby się temu dziwić, gdyż w obecnych czasach dla bardzo wielu ludzi jest to praktycznie ulubiony sposób spędzania wolnego czasu, zatem z biegiem lat powstał tu po prostu spory i chłonny rynek, w związku z czym siłą rzeczy musiało się pojawiać w tej dziedzinie sporo nowoczesnych rozwiązań. Obecnie niesamowicie wręcz popularne są przykładowo różne konsole do gier, i także i temu nikt nie powinien się szczególnie dziwić – mają one po prostu do zaoferowania tak dużo interesujących zalet, że na pewno są doskonałą propozycją dla dosłownie wszystkich miłośników takiej zabawy.

The New Order to następna edycja popularnej serii jednoosobowych kanonad. W nowiutkiej odsłonie Wolfensteina wcielamy się ponownie B.J. Blazkowicza, amerykańskiego bohatera wojskowego. Opowieść gry zaczyna się jeszcze w czasie II wojny światowej, lecz prędko przestawia się do lat sześćdziesiątych dwudziestego wieku.

W tej alternatywnej edycji realności hitlerowcy wygrali II wojnę światową za pomocą Wunderwaffe (niem. cudowna broń) i przechwycili kontrolę nad całym globem, wprowadzając tytułowy nieznany etap. Blazkowicz kolejny raz łapie za broń, aby zmierzyć się ze własnymi trwałymi nieprzyjaciółmi. Wojna w The New Order mówiąca o przypadkach Blazkowicza rozgrywa się też w różnych ustroniach Europy, popularny bohater zawitał nawet do naszego kraju.

Sporo nowych szczegółów zaprezentowało się w samej walce. Aktualnie na rynku dominują praktycznie tylko dwie konsole do gier, przez co jeżeli zainteresował nas akurat ten temat to będziemy zmuszeni do wybierania właśnie spośród nich. Pierwszą z nich jest xbox 360, natomiast drugą playstation 3 – obie te konsole posiadają zarówno swoje wady jak i zalety i mogą znacznie się od siebie różnić pod wieloma różnymi względami, więc przed podjęciem jakiejkolwiek konkretnej decyzji naprawdę warto nieco bliżej się z nimi zapoznać i zobaczyć, co będzie dla nas odpowiednie. Podstawową rzeczą jest jednak to, że konsole nierzadko mogą nam zaoferować o wiele więcej zalet niż tradycyjne komputery.

Idealnym przykładem są tu chociażby najnowsze tytuły gier, takie jak długo oczekiwane Grand Theft Auto V (ppe.pl/encyklopedia-4819-grand_theft_auto_v.html), które ukaże się prawdopodobnie już w tym roku. Tak skomplikowane gry stawiałyby nas przed koniecznością wydawania sporych pieniędzy na bardzo wydajny komputer – tymczasem w przypadku konsol możemy cieszyć się wszystkimi ich możliwościami właściwie bez żadnych dodatkowych wydatków. Jeżeli któraś gra jest zachwalana przez krytyków nie ma gwarancji, że graczom też się spodoba. Jednak, jeśli powstaje kolejna seria którejś gry, to mamy pewność, że podoba się całej masie ludzi. Co jest równoznaczne z tym, że i pomysł i technika wykonania gry jest na świetnym poziomie.

Jeżeli chodzi o kolejną odsłonę gry diablo 3 to można powiedzieć tu o świetnym udoskonaleniu konkretnych wersji.
pad do konsoli Xbox
Author: Crosa
Source: http://www.flickr.com
Jak najbardziej warto zatem zapoznać się z całym tym tematem odrobinę bliżej i wybrać rzeczywiście idealne dla siebie urządzenie do gier. Niezależnie od tego na jakie w ogóle rozwiązanie się zdecydujemy, ogólnie pojęta komputerowa rozrywka absolutnie w każdym przypadku może dla nas być doskonałą propozycją. Przy takich szerokich możliwościach jakie ma do zaoferowania cała ta branża na pewno każdemu z nas uda się znaleźć coś, co będzie dla niego faktycznie satysfakcjonujące i pasujące do wszystkich jego indywidualnych wymagań.