Error message

  • Notice: Undefined index: danland in drupal_theme_initialize() (line 100 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Trying to get property 'filename' of non-object in _drupal_theme_initialize() (line 146 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Trying to get property 'name' of non-object in _theme_load_registry() (line 335 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Undefined index: danland in theme_get_setting() (line 1440 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Trying to get property 'filename' of non-object in theme_get_setting() (line 1477 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Trying to get property 'filename' of non-object in theme_get_setting() (line 1487 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/menu.inc).

W jaki sposób właściwie wykonać zawodowy makijaż?

Puder, kosmetyki
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Święta Bożego Narodzenia to czas wspólnego świętowania, który jednak wielu ludziom przywodzi na myśl dawanie i dostawanie prezentów. Jest to więc dobry dzień, by zrobić przyjemność bliskiej osobie lub dać jej coś, o czym zawsze marzyła. Na święta z tęsknotą czekają zazwyczaj najmłodsi, ale także dorośli lubią otrzymywać prezenty. Irytuje Cię szef w pracy? Posłuchaj muzyki, zjedz kawałek czekolady lub spraw sobie bukiet kwiatów. Naukowcy udowodnili, że małe radości to panaceum na wiele dolegliwości.

Przykładowo gorzka czekolada obniża ciśnienie – ale tylko jeśli zjadasz tabliczkę tygodniowo. Czy musi być gorzka?
Makijaż inspirowany stylem grunge
Author: Golden Rose
Source: Golden Rose
Jeżeli zostanie on wykonany niedbale to bezsprzecznie będzie to wybitnie widoczne. Kluczem do sukcesu w tym temacie oczywiście jest użycie odpowiednich środków, dzięki którym nasz wygląd rzecz jasna będzie zachowany w najlepszym stanie. W praktyce bowiem często okazuje się, że producenci sprzedający nadzwyczaj tanio swoje produkty w wielu przypadkach nie zapewniają nawet przyzwoitej jakości. Tutaj sprawa wygląda tak samo.

Kosmetyki do makijażu nie są najtańsze i poza tym trudno znaleźć najlepsze. Puder oraz podkład powinny być dopasowane do typu cery, a ich ceny często zaskakują. Nie tak łatwo wykazywać się oszczędnością przy dobrych kosmetykach, mimo to sporo kobiet znajduje prawdziwe perełki niedużych firm. Cienie do powiek i tusze do rzęs za mniej więcej 10 złotych czasami mogą przebić trwałością bardzo drogie produkty. To też niekwestionowane skarby wśród wszystkich kosmetyków.

Podobno „piątka” została stworzona przypadkiem. Do receptury wlano zbyt dużo aldehydów, co w efekcie dało rozpoznawalny już efekt. Do przygotowania numeru 5 potrzeba ponad 80 składników, m.in. specjalna odmiana jaśminu, wanilia i ambra. Następną ciekawostką może stać się dla większości historia, że to właśnie te perfumy uważane były za hit wśród … hitlerowców.

Coco była zszokowana i obawiała się, że zapach po wojnie nieustannie będzie postrzegany negatywnie. Jak jednak wiadomo No 5 to najbardziej uwielbiana perfuma w dzisiejszych czasach. Inne typy kosmetyków, które warto polecić: http://tigerandbear.pl/pl/c/Lancome/391. Kosmetyki komponowane są z roślin, olejków z nasion a także owoców. Produkty mleczne, cukier trzcinowy, sok owocowy, i jajka są także częstym składnikiem kosmetyków naturalnych. Zdarzają się chwile gdy po otwarciu kremu lub balsamu do ciała nachodzi nas pokusa by chwycić za łyżeczkę i spróbować tych apetycznie wyglądających „puddingów” – tak wyśmienicie i kusząco pachną!