Error message

  • Notice: Undefined index: danland in drupal_theme_initialize() (line 100 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Trying to get property 'filename' of non-object in _drupal_theme_initialize() (line 146 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Trying to get property 'name' of non-object in _theme_load_registry() (line 335 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Undefined index: danland in theme_get_setting() (line 1440 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Trying to get property 'filename' of non-object in theme_get_setting() (line 1477 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Trying to get property 'filename' of non-object in theme_get_setting() (line 1487 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/menu.inc).

Uwaga na zakwaszenie organizmu!

obiad
Author: Trubble
Source: http://www.flickr.com
Wielu się głowi – skąd brać dobrą i co najważniejsze dobrą dla zdrowia żywność? Odpowiedź jest prosta. Najdogodniej z ogródka, co jednak jeżeli nie mamy tego typu możliwości. Być może jej po prostu nie mamy albo nie mam czasu na jej pielęgnacje. A nawetjeśli zajmujemy się swoja działką, to pożywienia stamtąd jest zbyt mało. W takiej sytuacji najlepiej kupić coś z targów ze zdrową żywnością ekologiczną. Taka kombinacja zdaje się być najsmaczniejszą.

Przyrządzenie jej nie zabiera wiele naszego czasu. Wystarczy jedynie zaopatrzyć się w kilka głównych składników, ażeby mieć pewność tego, że potrawa będzie przygotowana tak, że będzie nam smakowała. Na bardzo podobnych zasadach do ugotowania jest zupa z soczewicy przepis od Ekoj.pl. Ta potrawa jednakże nie wymaga kupna orientalnych składników. Soczewica jest dostępna i nie trzeba zwiedzić kilku sklepów, aby ją w końcu znaleźć. Złotym środkiem będzie odpowiednia dieta, bogata we niezbędne witaminy a także codzienne ćwiczenia.

Tylko w przypadku, gdy te dwa punkty będą się wzajemnie przeplatać, osiągniemy założony cel. Nie w tym rzecz, by przez jakiś czas zdrowo się odżywiać, a kiedy już stracimy zbędne kilogramy, wrócić do starych nawyków. Powinniśmy odmienić nasz sposób życia w zupełności, tylko wówczas odniesie to skutek. Obiadki dla niemowląt muszą być przyrządzane według surowych zasad, które sprawiają, że są one całkowicie bezpieczne dla naszego malucha. Obiadki tego typu muszą być nie tylko smakowite jak i pięknie podane. W trakcie ich przygotowywania należy zwracać szczególną uwagę też na to, ażeby było one ugotowane z takich składników, które nie będą zawierać jakiegokolwiek ryzyka alergii.

Na początku obiadki dla małych dzieci powinny być przygotowywane z dwóch składników. Może to być np. marchew jak i ziemniaki. Na sam początek naszemu dziecku powinno wystarczyć praktycznie kilka łyżeczek zupki. Z upływem czasu należy powiększać dawkę. Pamiętajmy, iż zakwaszenie organizmu to same problemy.

Wpływ na autonomiczny układ nerwowy jest wielce negatywny, gdyż wpływa on na funkcjonowanie naszego serca, trawienie, sen czy oddychanie. Pierwsze sygnały, które powinny nas zaniepokoić, to wzdęcia, zgaga, zmęczenie, bóle głowy (również migrenowe), wyczerpanie czy uczulenia skórne. W momencie gdy zlekceważymy te początkowe symptomy później już będzie tylko gorzej, ponieważ zakwaszenie zaburza prace naszego organizmu, który staje się wrażliwy na nastepne, coraz poważniejsze choroby.
sałatka
Author: Bing
Source: http://www.flickr.com
Dieta a włosy. Czy dostrzegamy zależność? Odpowiedzieć może być dla gro z nas niezmiernie zaskakująca. Specjaliści dermatolodzy podkreślają, że istnieje olbrzymia zależność między tym, co spożywamy, a stanem naszych włosów. Zła dieta sprawia, że włosy są przetłuszczone oraz wyglądają mało efektownie. Dobra dieta, która złożona jest z znacznej ilości owoców mocno przyczynia się do tego, że włosy prezentują się naturalnie, a ponadto są mocniejsze (czytaj dalej). Nie ma również problemów z ich wypadaniem, ponieważ jest to blokowane przez systematyczne dostarczenie do organizmu pożądanej dawki najważniejszych mikroelementów oraz witamin.