Error message

  • Notice: Undefined index: danland in drupal_theme_initialize() (line 100 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Trying to get property 'filename' of non-object in _drupal_theme_initialize() (line 146 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Trying to get property 'name' of non-object in _theme_load_registry() (line 335 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Undefined index: danland in theme_get_setting() (line 1440 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Trying to get property 'filename' of non-object in theme_get_setting() (line 1477 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Trying to get property 'filename' of non-object in theme_get_setting() (line 1487 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/menu.inc).

Ubrania na motocykl – zimą warto szukać atrakcyjnych cen

Author: HONDA
Zima to niezwykle przygnębiający czas dla motocyklistów, którzy niestety swoje pojazdy muszą zostawić w garażu czekając na kolejny sezon, kiedy to będą mogli wyruszyć w trasy na własnym dwukołowym pojeździe. Nie świadczy to jednak, że w tym okresie temat motocykli nie może być podejmowany, wręcz przeciwnie. Prawdziwy hobbysta tego sprzętu świetnie przygotowuje się już na kolejną wiosnę i dokładnie nabywa potrzebny sprzęt. Zima to nie tylko okres na naprawienie motocyklu czy jego odpicowanie.

W tym czasie lepiej też rozejrzeć się za niezbędnymi akcesoriami. Otrzymanie możliwość jazdy kategorii A i posiadanie swoich motoru to nie wszystko. Należy przede wszystkim pamiętać o zagrożeniach w trakcie podróży motorem, a każdy wypadek grozi na nieszczęście ciężkimi obrażeniami, a nawet kalectwem lub utratą życia. Dlatego warto zainwestować w profesjonalną odzież, która ochroni przed wywróceniem się z pojazdu.

Winny być doskonale dopasowane do sylwetki, przepuszczająca powietrze, ale jednocześnie zabezpieczająca przed wiatrem. Bardzo ważną rolę w trakcie prędkiej jazdy pełnią również spodnie motocyklowe. Muszą być one dokładnie zrobione z dobrej jakości materiału. Powinno się zwrócić uwagę na to czy zawierają ochraniacze na kolana, piszczele oraz biodra.

Czasami można je spiąć z kurtką, w związku, z czym powstaje łączony kombinezon. Jeżeli chodzi o sam kombinezon motocyklowy to może on być jednoczęściowy, który na ogół stosowany jest na torach lub dwuczęściowy polecany do jazdy na motocyklu każdego dnia. Są one tekstylne albo skórzane. Te jednoczęściowe gwarantują ochronę na najwyższym poziomie, ale są właśnie mniej praktyczne jeżeli chodzi o codzienną jazdę.

Kupując kombinezon warto go koniecznie przymierzyć. Skórzany powinien być o rozmiar mniejszy, albowiem po pewnym czasie rozciąga się i świetnie dopasowuje do naszego ciała. Zarówno jeden i drugi zabezpiecza skórę, ponieważ jest wytrzymały na niszczenie.