Error message

  • Notice: Undefined index: danland in drupal_theme_initialize() (line 100 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Trying to get property 'filename' of non-object in _drupal_theme_initialize() (line 146 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Trying to get property 'name' of non-object in _theme_load_registry() (line 335 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Undefined index: danland in theme_get_setting() (line 1440 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Trying to get property 'filename' of non-object in theme_get_setting() (line 1477 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Trying to get property 'filename' of non-object in theme_get_setting() (line 1487 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/menu.inc).

Szerokie możliwości daje aktualnie stajnia

Konie
Author: http://sxc.hu
Source: http://sxc.hu
Obecnie każdy uprawia jakiś sport. Niektóre osoby stawiają na bieganie, inne osoby wskakują na rower, a niektóre osoby wybierają jazdę konną. W każdym większym i mniejszym mieście jest możliwość uczenia się jazdy konnej. Wielu pedagogów twierdzi, że dzieciaczki w pierwszych latach swej szkolnej edukacji najszybciej rozwijają swoje umiejętności językowe. Toteż obozy językowe są dla nich świetną ideą na ferie. Zajęcia na podobnych wyjazdach przeprowadzane są przy wykorzystaniu nietypowych metod uczenia, na jakie nie ma czasu w szkole.

Program dobrany jest do umiejętności oraz wieku dzieci, dzięki czemu nauka jest dla nich czystą radością - obóz dla dzieci. Wiele osób boi się koni, o jeździe na koniu nie mówiąc. Znakomici instruktorzy mogą jednak przełamać tę bojaźń oraz zachęcić do aktywności fizycznej, jaką jest właśnie jazda konna warszawa. Zajęcia ze specjalistą zaliczają się do przyjemności, natomiast zwierzę okazuje się przyjaźnie nastawione. Może to być szczególnie lekcja empatii, a dla dzieci szczególnie interesujące, niespotykane w dotychczasowym życiu doświadczenie. Konie to niezwykle kochające zwierzęta, do których w krótkim czasie i bezwarunkowo się przywiązujemy.

konie
Author: Noel Pennington
Source: http://www.flickr.com
Stajnie i szkółki są świetnie wyposażone i prowadzą je osoby które znają się na rzeczy. Kiedy jesteśmy mieszkańcami stolicy powinniśmy pamiętać o tym, że również i tutaj możemy jeździć konno. Ale najfajniejsze dla ludzi którzy uczą się jeździć są obozy konne. Oczywiście w większym mieście, albo pod miastem można zorganizować dobre obszary do jazdy. Ale w tego typu szkółkach najczęściej ćwiczy się na małej powierzchni, z tego powodu wybranie się na obozy konne na mazurach jest największym marzeniem dla dużego grona osób. A na Mazurach właśnie jest mnóstwo miejsc, gdzie da się bez problemu pojeździć konno.

Istnieją gospodarstwa agroturystyczne, gdzie są stadniny koni i tam można zrobić taki obóz dla swoich podopiecznych np. z Warszawy. Tego typu wyjazd na dwa tygodnie i spędzenie ogromu czasu w siodle, przy okazji ogarnianie boksów i zadbanie o konie, potrafi być lekcją pokory, cierpliwości i odpowiedzialność. Jazda jest czymś w rodzaju nagrody za odpowiednie sprawowanie. Dzieci w końcu pojmują, że nie da się jeździć na koniu, który będzie brudny i który nie miał gdzie odpocząć. Tak, więc jeśli nasze dziecko kocha jazdę konną to powinniśmy wysłać dzieciaka na tego typu obóz. Kolonie sportowe skierowane są do dzieci czynnych, lubiących spędzać czas na zewnątrz.

Pamiętajmy, że na obozach sportowych idzie przede wszystkim o rozwijanie pasji u dzieci, zarażanie ich aktywnością fizyczną, którą będą rozwijać w przyszłości. Tego wariantu wakacje nie zakładają restrykcyjnych treningów. Naturalnie, uczą podwalin wyłowionych przez dziecko sportów, ale traktują je bez przymusu, w taki sposób ażeby go nie zniechęcić. Oferta jest niezwykle zróżnicowana, każde dziecko odkryje coś dla siebie. Orientacyjne obozy sportowe, to: obozy tenisowe, siatkarskie, pływackie bądź też wakacje w siodle.
jeździectwo
Author: Jack_IOM
Source: http://www.flickr.com
Sportowe obozy jeździeckie oferują szeroki zakres aktywności, dzięki czemu każdy zainteresowany może dobrać odpowiednią dyscyplinę niezależnie od wieku, predyspozycji czy umiejętności, w związku z czym są świetną propozycją dla rodzin, pragnących aktywnie spędzać wolny czas. Posiadanie prywatnego konia pociąga za sobą ogromne wydatki. Składa się na to nie tyko zakup zwierzęcia, należy pamiętać również o stajni, konieczności nabycia odpowiedniego sprzętu, codziennej pielęgnacji i stałej opiece weterynaryjnej, czego koszt może sięgać nawet 30 tysięcy złotych rocznie.