Error message

  • Notice: Undefined index: danland in drupal_theme_initialize() (line 100 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Trying to get property 'filename' of non-object in _drupal_theme_initialize() (line 146 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Trying to get property 'name' of non-object in _theme_load_registry() (line 335 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Undefined index: danland in theme_get_setting() (line 1440 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Trying to get property 'filename' of non-object in theme_get_setting() (line 1477 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Trying to get property 'filename' of non-object in theme_get_setting() (line 1487 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/menu.inc).

Szczęśliwe dziecko powinno cieszyć się życiem, a my musimy zagwarantować mu jak najwięcej możliwości rozwoju i zabawy

jeździk
Author: Valentina Yachichurova
Source: http://www.flickr.com
Niestety zwiedzając sklepy z zabawkami przeważnie okazuje się, iż kwota jaką trzeba uregulować za taką zabawkę znacznie przewyższa szanse finansowe rodziców i rezygnują oni z kupienia tych najciekawszych modeli. Na szczęście znacznie więcej mówi się o tym, że tanie zabawki możemy kupić przez internet, bo w markecie producenta ich cena jest niższa, gdyż pozbawiona jest marży. Na dodatek mamy szansę też odkupić zabawkę od kogoś, kto już posiada większe potomstwo i jej nie potrzebuje. Jeżeli dobrze pomyślimy, to mamy szansę nabyć wyśnioną zabawkę naszego potomstwa oraz równocześnie nie zrujnujemy własnego domowego budżetu. Kupując zabawki w zwykłych sieciówkach najprawdopodobniej nasz maluch dostanie kolejną prawie identyczną lalkę czy misia.

W sieci możemy, więc kupić nie tylko tanie zabawki, ale również takie, które będą dla naszego malucha ciekawsze. Warto wraz z innymi mamami składać wspólne zamówienia w internetowych hurtowniach zabawek. Jeżeli każda mama wybierze nawet jedną zabawkę to naprawdę okaże się, że koszt kupna będzie najmniejszy z możliwych.
jeździk
Author: Valentina Yachichurova
Source: http://www.flickr.com
Bobas na pewno niezwykle się ucieszy, iż udało mu się podnieść i zechce próbować dalej, w czym jeździk znakomicie mu pomoże. Dziecko, które już nauczyło się wstawać, może wykorzystać zabawkę do robienia pierwszych kroków, przesuwając ją przed sobą.

Będzie się czuło o wiele pewniej i zawsze będzie mogło się złapać, jeśli niebezpiecznie się zachwieje. To bezcenna pomoc, zwłaszcza, gdy rodzice muszą wykonywać konieczne obowiązki, ale kątem oka spoglądają na zabawy pociechy. Jeździk jednak przyda się również później, bowiem maluch będzie mógł na niego wsiąść i odpychać się nóżkami jeżdżąc po całym domu. Zobacz ich ofertę: dobre jeździki. jeździk dla dzieciTrochę większemu szkrabowi można zakupić autko dla dziecka (polecam: http://twistcar.pl/prezentacja.html) napędzane za pomocą akumulatora.

Można znaleźć takie autka znakomicie wykonane, będące miniaturami rzeczywistych modeli. Chromowane, plastykowe dodatki, wyprofilowane siedziska z pasami bezpieczeństwa, fantastyczny wygląd na pewno oczaruje każdego małego a i prawdopodobnie dużego kierowcę. Takowym pojazdem można kierować z pomocą pilota, starsza pociecha ma możliwość kierować samochodem samodzielnie. Najlepiej gdy koła autka powleczone są gumową opaską, co ma za zadanie łagodzić wibracje i hałaśliwą jazdę po twardym, nieregularnym podłożu. Spora część rodziców zastanawia się, w jaki sposób zachęcić dzieci do nauki.

Najlepszym sposobem jest zabawa. Dzięki zabawie maluchy zrozumieją, że nauka wcale nie musi być nudna. Dobrym rozwiązaniem okażą się gry edukacyjne. A gier jest naprawdę sporo i to z wszystkich dziedzin. Musimy jedynie poszukać. Co ważne możemy wybierać pośród gier typowo na logiczne myślenie jak i gier, które pozwalają na wykazanie się wiedzą z danej dziedziny.

Powinniśmy zamiast dawać dziecku kolejną grę na komputer, kupić jakąś grę planszową.
zabawki
Author: David Short
Source: http://www.flickr.com
Jednakże nie może być zbyt ciężki, aby maluch nie miał kłopotu z jego pchaniem – porównajmy ciężar kilku modeli, a na pewno podejmiemy dobrą decyzję. Bezpieczny jeździk musi też mieć blokadę, jaką wykorzystamy zwłaszcza w pierwszym etapie, gdy dziecko będzie uczyć się wstawania. Dobrze jest zakupić jeździk dla dzieci, nie tylko w celach zabawowych, lecz także do nauki wstawania, chodzenia oraz odpowiedniego przygotowania do późniejszej jazdy rowerem, tym bardziej, że maluszek na jeździku wzmocni swoje nogi i łatwiej mu będzie podejmować kolejne, adekwatnie do jego wieku wyzwania.