Error message

  • Notice: Undefined index: danland in drupal_theme_initialize() (line 100 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Trying to get property 'filename' of non-object in _drupal_theme_initialize() (line 146 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Trying to get property 'name' of non-object in _theme_load_registry() (line 335 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Undefined index: danland in theme_get_setting() (line 1440 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Trying to get property 'filename' of non-object in theme_get_setting() (line 1477 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Trying to get property 'filename' of non-object in theme_get_setting() (line 1487 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/menu.inc).

Spiżarnie pełne słoików z przetworami, czyli rzecz o tym, w jaki sposób zachować na dłużej smak warzyw i nieimportowanych owoców

grzyby kurki
Author: Joanna Tkaczuk
Source: Fotolia.com
Kura domowa to miano, które zazwyczaj przysługuje niewieście prowadzącej dom, wychowującej potomstwo i przygotowującej smaczne obiady. Taka gospodyni ma wbrew pozorom ręce pełne roboty, bo pewne czynności wykonuje trochę dłużej niż tzw. kobieta pracująca. Na liście zakupów niewątpliwie musi znaleźć się golonka oraz piwo, na dodatek bez wątpliwości użyteczne okażą się takie przyprawy, jak na przykład ziele angielskie, pieprz, liście laurowe, dodatkowo tymianek, majeranek, czosnek pospolity, imbir, kminek i inne.

Wraz z początkiem wiosny jednym z najczęściej pokazujących się przepisów jest lekka zupa jarzynowa, gdyż właśnie na wiosnę w centrach handlowych zaczynają pojawiać się urodziwe i soczyste warzywa z których da się przygotowywać rzeczywiście nieziemskie potrawy. jest ona intrygującym rozwiązaniem dla ludzi, którzy posiadają bardzo mało czasu, by wgłębiać się w to jak gotować mniej kalorycznie (http://smaczny.pl/artykul,potrawy_w_wersji_light_czyli_jak_gotowac_mniej_kalorycznie) i szukać na każdy dzień innej recepty na pyszny obiad, gdyż tego typu zupę można tworzyć na wiele rozmaitych sposobów.

By dobrze przyrządzić golonkę w piwie niezbędne jest wyśmienite zamarynowanie mięsa; golonkę w marynacie najlepiej pozostawić w lodówce na całkowitą noc, aby mięso starannie przemokło zapachem i smakiem przypraw. W następnej kolejności pozostaje wyłącznie dobre jej przygotowanie- http://foodagrosys.com/zalety-zimowych-przetworow/.

Jeżeli jeszcze nie zacząłeś zdrowo jeść, to właśnie dzisiaj jest najwyższa pora. Dokładając do tego ćwiczenia fizyczne sprawisz, że już po paru dniach poczujesz się zadecydowanie lepiej i nigdy nie zamienisz tego na poprzedni styl życia. Życie jest zbyt krótkie, by zamartwiać się każdego dnia o siebie i swój wizerunek, zacznij działać już teraz!