Error message

  • Notice: Undefined index: danland in drupal_theme_initialize() (line 100 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Trying to get property 'filename' of non-object in _drupal_theme_initialize() (line 146 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Trying to get property 'name' of non-object in _theme_load_registry() (line 335 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Undefined index: danland in theme_get_setting() (line 1440 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Trying to get property 'filename' of non-object in theme_get_setting() (line 1477 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Trying to get property 'filename' of non-object in theme_get_setting() (line 1487 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/menu.inc).

Pomysły dentystów na uroczy uśmiech

Dentystka
Author: Army Medicine
Source: http://www.flickr.com
Są pewne czynności, o jakich należy pamiętać. Jeśli bowiem je zaniedbamy możemy spodziewać się negatywnych wyników. Nikt z ludzi nie jest wolny od zabiegów higienicznych i pielęgnacyjnych, które utrzymują nasze zdrowie na solidnym poziomie. Jedną z tych czynności jest codzienne mycie zębów.

Trudno sobie wyobrazić człowieka, który nie przejmuje się tym obowiązkiem. Konsekwencje są za bardzo nieuchronne, żeby o to nie dbać – próchnica, wyrywanie zębów, proteza... Nie dość, że czeka nas ból to dodatkowo musimy przygotować się na dość wysokie koszty. Tak więc, pamiętajmy o codziennym myciu zębów.

główka elektrycznej szczoteczki
Author: William Warby
Source: http://www.flickr.com
No przecież, nie wymaga to żadnych wyrzeczeń, powinniśmy jednak utrzymać odpowiednią regularność. Mycie zębów po każdym posiłku przez 3 minuty to zapewnienie zdrowych i solidnych zębów. Jeśli nie mamy możliwość czyszczenia zębów po każdym posiłku miejmy na uwadze, aby czynić to choć po głównych posiłkach w ciągu dnia – po śniadaniu, obiedzie i kolacji. Jest to zdecydowanie jedna z idealnych past na rynku, znacznie chętnie stosowana przez dentystów na całej kuli ziemskiej.

Jej unikatowy skład bez problemów kwalifikuje ją do past o użytku profesjonalnym; nie tylko, jak mnóstwo past, ma w posiadaniu własności przeciwpróchnicze, ale ma zarazem bardzo lekką formułę. W formułę Curaprox Enzycal wchodzą nadzwyczajne enzymy z aktywnymi fluorkami, które ochraniają zęby przed zbieraniem się płytki nazębnej jak również osadów.
dentysta
Author: AF GlobalStrike
Source: http://www.flickr.com
W przypadku chirurga lub lekarza stomatologii zachowawczej kłopotów raczej nie będzie. Inne specjalizacje z kolei błyskawicznie poznajemy, kiedy oczekujemy w poczekalni na swoją kolej.

Wtedy mamy chwilę na lekturę napisów zamieszczonych na tabliczkach informacyjnych, tuż obok nazwisk stomatologów. Endodonta leczy zęby używając nie tylko tradycyjnych narzędzi stomatologicznych, ale również specjalnego mikroskopu; a ortodonta koryguje wady zgryzu u uczniów i dwudziestopięciolatków. Najlepszym przedsięwzięciem jest zaufanie jedynie popularnym sprzętom jak również takim markom, które są cenione poprzez ogrom klientów. W razie jakichkolwiek wątpliwości zdecydowanie należy zapytać o nie sprzedawcę, jaki może udzielić dużo wartościowych informacji, dla przykładu na temat Curaprox Enzycal.

Korekta estetyczna przez założenie licówek wiąże się najczęściej z kilkoma wizytami u stomatologa. Kiedy już będziemy mieć przyklejone przygotowane dla nas licówki porcelanowe dentysta doradzi między innymi unikanie jedzenia twardych rzeczy i powstrzymanie się od picia napojów o silnie barwiącym kolorze, lecz to porady na kilka pierwszych godzin czy dni. A potem troszczymy się o zęby tak, jak przed zabiegiem – myjemy, płuczemy, nitkujemy i kontrolujemy ich stan u dentysty.