Error message

  • Notice: Undefined index: danland in drupal_theme_initialize() (line 100 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Trying to get property 'filename' of non-object in _drupal_theme_initialize() (line 146 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Trying to get property 'name' of non-object in _theme_load_registry() (line 335 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Undefined index: danland in theme_get_setting() (line 1440 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Trying to get property 'filename' of non-object in theme_get_setting() (line 1477 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Trying to get property 'filename' of non-object in theme_get_setting() (line 1487 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/menu.inc).

Pielęgnacja dziecka od samego początku

Wegetarianizm, dziecko
Author: Primavika
Source: Primavika
Dlaczego? Po pierwsze takie kocyki powinniśmy częściej prać, więc szybciej się zużywają. Poza tym trzeba mieć kocyk do drzemania w ciągu dnia, do łóżeczka, do wózeczka, do auta. Niby można byłoby wszędzie mieć jeden kocyk, ale naprawdę warto mieć na podorędziu kilka kocyków. Dobrze też wybierać śliczne kocyki, które pokażą, co nasze dziecko lubi.

Jeśli maluch jest trochę większy, to dobrze wybrać kocyk z postaciami z ulubionej bajki. Wtedy z większą ochotą nasze dziecię będzie z takiego kocyka korzystało. Świetny przykład w tym źródle: stylowedziecko.pl/kocyki-reczniki-c26.html.
http://www.stylowedziecko.pl
Author: Israel_photo_gallery
Source: http://www.flickr.com
Na pierwszym miejscu znajdują się ubranka dla noworodka.

Powinniśmy kupować odrobinę większe rozmiary, by nie okazało się, iż maluszek nie zmieści się w body. Ważne są również materiały – wyłącznie naturalne tkaniny są wygodne i bezpieczne dla delikatnej skóry niemowlęcia. Jego skóra jest wrażliwa, toteż różne metki oraz guziczki zapewne będą go uwierać. Ubranka trzeba prać w odpowiednich środkach, jakie zabezpieczają przed pojawieniem się uczulenia.

http://www.stylowedziecko.pl/pizamki-spioszki-c16.html
Author: O Liver
Source: http://www.flickr.com
Najlepszy ciuch dla małego dziecka Jedną z podstawowych kwestii, jaką należy wziąć pod uwagę po narodzinach dziecka, jest zagwarantowanie mu odpowiednich ubrań, więc kliknij tutaj. Ubranka dla niemowląt stosunkowo często są prezentem z okazji chrzcin i innych tego rodzaju uroczystości. Powinno się mieć na uwadze, by niekoniecznie płacić dużo za rzeczy, ponieważ dziecko bardzo szybko z nich wyrasta i trzeba kupować nowe. Gdy chcielibyśmy zrobić dobry prezent mamie i jej dopiero, co narodzonemu dziecku to najlepszą opcją okażą się śpioszki.

Wielu osobom może się zdawać, że to za bardzo praktyczny prezent, lepiej maluszkowi kupić sukieneczkę albo jakąś kurteczkę na później, ale rzeczywistość jest taka, że na początku najbardziej niezbędne są śpioszki i pampersy. I chociaż może właśnie pampersy to zbyt praktyczny prezent, o tyle śpioszki można wybrać bardzo różne i na sto procent każda mama ucieszy się, że ma następne śpiochy na zmianę. Pomimo tego niektórzy rodzice bardzo lubią nabywać swoim pociechom rzeczy wyłącznie markowe. Jeżeli zaś chodzi o zabawki, to pierwsze z nich w życiu dziecka powinny być utrzymane w wyraźnych, jaskrawych kolorach, a w pierwszej kolejności nie powinny stanowić zagrożenia dla dziecka.