Error message

  • Notice: Undefined index: danland in drupal_theme_initialize() (line 100 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Trying to get property 'filename' of non-object in _drupal_theme_initialize() (line 146 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Trying to get property 'name' of non-object in _theme_load_registry() (line 335 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Undefined index: danland in theme_get_setting() (line 1440 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Trying to get property 'filename' of non-object in theme_get_setting() (line 1477 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Trying to get property 'filename' of non-object in theme_get_setting() (line 1487 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/menu.inc).

Niezawodne urządzenie, którym będzie obieraczka do warzyw.

Warzywa
Author: Tarsmak
Source: Tarsmak
Sezon letni to nie tylko czas na wyjazdy, to także czas gdy rozpoczynają się plony owoców jak i niektórych warzyw. Głównie tymczasem to z owoców wytwarza się różnego rodzaju przetwory na chłodne jesienne wieczory. natomiast nim się do tego człowiek zabierze powinien najpierw zaopatrzyć się w stosowne słoiki na przetwory. Ale dodatkowo to wszystko wpływa też na osoby będące właścicielami restauracji, którzy nareszcie rozumieją, że np., jeśli mowa o garnki gastronomiczne to, co jakiś czas trzeba kupować nowe.

Szczególnie, gdy na początku nie dbało się o nie odpowiednio podczas mycia i suszenia. Jest sporo naprawdę dobrych producentów odpowiednich garnków do gastronomii. Bo jak można się domyślić zwykłe garnki, które mamy w domowych kuchniach, na sto procent do restauracji, z prawdziwego zdarzenia, okazałyby się zbyt małe. W tym miejscu więcej: www.garneczki.pl/tagi/garnki-gastronomiczne/.

deska kuchenna
Author: Meutia Widodo
Source: http://www.flickr.com
Świeże zioła mają istotnie niepowtarzalny zapach i znakomity smak, wskutek tego coraz więcej osób decyduje się na ich hodowanie i uprawianie. Nie każdy jednak posiada własny ogród, jednakże kto ogłosił, iż nie zdołasz zasadzić świeżych ziół w swojej kuchni? Takie doniczki do ziół perfekcyjnie się do tego nadadzą! Ogromną zaletą pielęgnowania różnorodnych ziół w kuchni jest to, iż nawet zimą możesz mieć dostęp do świeżych przypraw i ziół, które niewątpliwie są perfekcyjnym uzupełnieniem każdej potrawy. Aby zobaczyć przykłady, zerknij tu - doniczki do ziół. A dodatkowo po otwarciu słoika z dżemem, trzeba go zużyć w możliwie krótkim czasie, ponieważ podobnie jak kompoty mogą się łatwo zepsuć.

Jak da się zauważyć słoik na przetwory musi być stosownie dobrany do rodzaju przetworów jak również używanych owoców bądź warzyw. Przetwory z owoców wykonuje się latem, tymczasem przetwory z warzyw wykonuje się przeważnie jesienią. To właściwie w tym okresie zbiera się warzywa, które później umieszcza się do słoika. Ktoś ma szansę się bać, że nabywając do kuchni przedmioty zrobione z ceramiki narażamy się na ich błyskawiczne zniszczenie się, przez porysowanie, czy działanie wody.

Poza tym niektórzy martwią się, że pierwsza warstwa będzie odpryskiwać, przez co zjawią się nieładne pęknięcia oraz wgłębienia. Na szczęście jak się okazuje ceramika Bolesławiec jest wytrzymała na tego typu oddziaływania, a co się z tym wiąże, materiały tam zrobione będą wspaniale wypełniały swoją funkcję pomimo upływu lat i częstego ich wykorzystywana. Najistotniejsze w tym wszystkim jest zwyczajnie to, abyśmy używali ze sprawdzonych materiałów, z których pozostali wykorzystują już od sporego czasu. Jednakże w przeciwieństwie do owoców, większość warzyw przed przetworzeniem należy obrać. I w tym momencie ma się możliwość posłużyć się dość fajnym narzędziem, jakim jest obieraczka do warzyw, jaka w bardzo ogromnym stopniu ograniczyła czas jaki trzeba było poświęcić na tą czynność - polecamy garneczki.pl.