Error message

  • Notice: Undefined index: danland in drupal_theme_initialize() (line 100 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Trying to get property 'filename' of non-object in _drupal_theme_initialize() (line 146 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Trying to get property 'name' of non-object in _theme_load_registry() (line 335 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Undefined index: danland in theme_get_setting() (line 1440 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Trying to get property 'filename' of non-object in theme_get_setting() (line 1477 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Trying to get property 'filename' of non-object in theme_get_setting() (line 1487 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/menu.inc).

Masz depresję jesienną? Podejmij odpowiednie poczynania, aby ją zwalczyć

Depresja
Author: Hopl.pl
Source: Hopl.pl
Kiedy jest coraz bliżej do jesieni, wielu ludzi wykazuje oznaki depresji. Na dworze szybko robi się ciemno. Jest chłodno, jak również niejednokrotnie pada deszcz, co także optymistycznie na nie nastraja. Jeśli ty też nie masz energii do działania, a uśmiech rzadko pojawia się na Twojej buzi, musisz podjąć stosowne poczynania, by depresja jesienna całkowicie Cię nie przytłoczyła.

Jak będzie w tym roku? Jak jest obecnie? Czy doskwiera Ci depresja sezonowa? Twierdzisz, że nie masz depresyjnych nastrojów? Nie bądź tego taki pewien. Jednocześnie wielu leczących nas specjalistównadal bardzo słabo potrafi poznać znaki depresji sezonowej. od czasu do czasu więc takie oznaki są łatwe do pokonania, ale oczywiście wymagają czasu i regularnego używania tego rodzaju lamp.

Wybierz dyscyplinę, w jakiej czujesz się najlepiej, a pływając czy grając w tenisa będziesz mógł odpędzić nieznośne myśli i oderwać się od zwykłych zadań, jakich natłok także przytłacza. Mimo, że pogoda nie sprzyja, warto jest też jak najwięcej przebywać na świeżym powietrzu, np.

wybrać się pospacerować do ulubionego parku. Nie zapomnij o cieplejszym okryciu, kaloszach i parasolu, a przekonasz się, że nawet chodzenie w deszczu może sprawiać ci radość, szczególnie gdy jesteś z najbliższymi.
światłoterapia
Author: gωen
Source: http://www.flickr.com
Plusem leczenia za sprawą światłoterapii jest to, że podczas korzystania z lampy realne jest uprawianie innych rzeczy, na przykład oglądania telewizji bądź czytania książki, nasz rzut oka nie musi być wprost skierowany na lampę, istotne jest jednak to, iżby światło cały czas na nas padało, wskutek tego nie powinniśmy oddalać się od lampy na wielką odległość.