Error message

  • Notice: Undefined index: danland in drupal_theme_initialize() (line 100 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Trying to get property 'filename' of non-object in _drupal_theme_initialize() (line 146 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Trying to get property 'name' of non-object in _theme_load_registry() (line 335 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Undefined index: danland in theme_get_setting() (line 1440 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Trying to get property 'filename' of non-object in theme_get_setting() (line 1477 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Trying to get property 'filename' of non-object in theme_get_setting() (line 1487 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/menu.inc).

Gry dla przedszkolaków

Kredki, przybory szkolne
Author: sxc.hu
Source: http://sxc.hu
Internet zmienił dzisiejszy świat. Mówi się, że jeżeli kogoś nie ma w sieci, to nie ma go wcale. internet zmienił oblicze komunikacji i sposób gospodarowania wolnym czasem. Nie dyskryminuje nikogo ze względu na płeć, ani z powodu wieku. Czerpią z niego zarówno mali, jak i starsi. Oto, co World Wide Web ma do zaoferowania naszym dzieciom.

Kolorowanki do wydrukowania to najbardziej znana forma zabawy w sieci.
Kredki, przybory szkolne
Author: sxc.hu
Source: http://sxc.hu
Korzystają z niej zarówno dziewczynki, jak i chłopcy. Dziewczynka posiada jednak w tej sferze dużą przewagę. Przeważają takie kolorowanki dla dzieci, które wizualizują postacie z bajek, zwierzątka domowe,i ikony współczesnej muzyki popularnej oraz mody.
dzieci
Author: Dan Cake
Source: Dan Cake
Można je nabyć w każdym sklepie papierniczym czy księgarni. Zdarza się poza obrazkami do kolorowania są w nich też różne opowiastki, które możemy czytać maluchowi, albo zagadki do wspólnego rozwiązywania.

malowanki do druku natomiast są skarbnicą nowoczesnej wiedzy z zakresu motoryzacji oraz bohaterów bajek. Kolorowanki w sieci mają tę ważną zaletę, że aby z nich korzystać, nie trzeba być w [posiadaniu żadnych przyborów poza myszką i klawiaturą. Pociechy nie brudzą sobie ubrań farbami, a ich mamy nie marnotrawią mnóstwa czasu w łazience, doprowadzając do czystości ich ubranka. Do wyboru dzieci mają kolorowanki różnorakie oraz wszelkie rodzaje instrumentów. Malowanki online, czy jak kto woli kolorowanki to dobry sposób na kreatywne spędzenie czasu przez naszych najmłodszych członków rodziny. Gry dla maluchów nie są kosztowne, zatem można kupić ich kilkanaście i trzymać gdzieś w domu na deszczowe dni.

Nigdy nie wiadomo, kiedy mogą się przydać. Nawet gdy w środku dnia potrzeba nam chwili spokoju, to doskonały sposób, aby zająć pociechę czymś ciekawym. Zwróćmy uwagę na to, żeby znaleźć też odpowiednie kredki - takie nie zawierające żadnych szkodliwych barwników. Malowanki dla dzieci to zabawa polecana przez wszystkich psychologów dziecięcych. Rozwija koordynację, kształci dokładność, uczy kolorów. Dla maluchów obeznanych z trzymaniem kredek dużo prostsza jest nauka pisania liter.

To niezmiernie ważne, żeby zapewniać dzieciom takie rozrywki w epoce telewizji i komputerów. Można zauważyć w szkołach, że o wiele więcej odkrywa się u dzieci problemów z pisaniem, rysowaniem i innymi zadaniami manualnymi. Dzieciaki umieją używać komputera, ale nie potrafią się czytelnie podpisać, albo przestawiają litery. Dysgrafia i dysleksja to już właściwie choroby cywilizacyjne. A przecież tak łatwo| ich uniknąć. Wystarczy tylko poświęcić pół godziny dziennie na czytanie czy rysowanie razem z dzieckiem. Zamiast sadzać je przed telewizorem zadbajmy o jego rozwój. Z pewnością w ten sposób przyczynimy się do zwiększenia jego umiejętności.