Error message

  • Notice: Undefined index: danland in drupal_theme_initialize() (line 100 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Trying to get property 'filename' of non-object in _drupal_theme_initialize() (line 146 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Trying to get property 'name' of non-object in _theme_load_registry() (line 335 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Undefined index: danland in theme_get_setting() (line 1440 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Trying to get property 'filename' of non-object in theme_get_setting() (line 1477 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Trying to get property 'filename' of non-object in theme_get_setting() (line 1487 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/menu.inc).

Dziecięce hobby, czyli czemu dzieci tak drogo mogą kosztować swych rodziców.

dzieci i kolorowanki
Author: PlaSmart Inc
Source: http://www.flickr.com
Małe dzieci, mały kłopot - tak twierdzi wszystkim znane powiedzenie, i chyba zgodzi się z nim duża część rodziców. Rozszerzając je, można stwierdzić, że małe dzieci to małe koszty, szczególnie jak się zechce, aby córka czy syn rozwijali się we właściwy sposób. Tak naprawdę nauka w szkole gwarantuje dzieciom niezbędne minimum, a jeżeli ktoś chce, aby dziecko coś więcej umiało, to za wszystkie dodatkowe zajęcia trzeba zapłacić. Angielski kilka razy na tydzień, jakieś sporty czy dodatkowe korepetycje z nauczycielem mogą dość znacznie obciążyć budżet wielu rodzin.

Dojdzie do tego jeszcze dowożenie dzieci na zajęcia, a to będzie rodzić dodatkowe koszty i dużo czasu, jaki będą musieli na to przeznaczyć.
Moda dziecięca
Author: Jessica Nazarova
Source: http://www.flickr.com
Tak naprawdę, najważniejsze dla nich jest to, by były komfortowo, i to tak bez wątpienia powinno być najbardziej istotne. Niemniej, ważne jest coś więcej, co dla każdego rodzica ma wpływ - moda dziecięca. W sytuacji gdyby dziecko miało te świadomość, to tez chciałoby o tym decydować.

I tuniewielka poprawka: trzyletnie dzieci posiadają już swój styl i potrafią dokonywać wyborów, również w sferze mody.
buty dziecięce
Author: Sarah Joy
Source: http://www.flickr.com
Pierwsze buciki do nauki chodzenia najlepsze są wiązane sznurowadłami. Bardziej dopasowują się do stópki i lepiej trzymają kostkę. Poza tym małe dziecko tak łatwo takich nie zdejmie.

Rzepy będą lepszym rozwiązaniem gdy dziecko nam troszkę podrośnie. Nawet jeżelii nie traktujemy tego serio, to zobaczmy jak nasze dzieci potrafią bronić swoich strojów, swoich pomysłów czy kolorów. One naprawdę czują, że tak musi być, nie musimy im więc zabierać tego prawa. To niezwykle ważne, aby umiejętnie oddzielić dokładnie te dwie sfery – funkcjonalności i wyglądu.

To sprawia, że zamiast rezygnacji z interesującej kreacji, mamy szansę dopasować tak spodnie, bluzki, czapki czy kurtki, aby było doskonale. Zresztą widzimy po naszych dzieciach jak są ładnie ubrane. Dawniej nie mieliśmy takich możliwości, więc te stroje był do siebie podobne, teraz jest istny wysyp ciekawych strojów. Kolorowe, modne, z ulubionymi bohaterami bajek - do wyboru mamy bardzo wiele. Tym bardziej, powstaje znacznie więcej blogów związanych z modą,na których publikowane są doskonałe fotografie maluchów w przeróżnych strojach.