Error message

  • Notice: Undefined index: danland in drupal_theme_initialize() (line 100 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Trying to get property 'filename' of non-object in _drupal_theme_initialize() (line 146 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Trying to get property 'name' of non-object in _theme_load_registry() (line 335 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Undefined index: danland in theme_get_setting() (line 1440 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Trying to get property 'filename' of non-object in theme_get_setting() (line 1477 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Trying to get property 'filename' of non-object in theme_get_setting() (line 1487 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/menu.inc).

Co warto kupić dla rosnącego dziecka?

Author: Ramatti
Pokoje dziecinne to przestrzeń ważna szczególne - ich przystań, w której jeśli tylko czują potrzebę, mogą ukryć się przed całym światem, poświęcić czas na pasje i czuć się naprawdę dobrze. Ważne, aby była to przestrzeń przyjazna i estetyczna - taka, do której dzieci będą z entuzjazmem powracały. Przy planowaniu pokoju dziecięcego istotną kwestią okazuje się to, aby mebelki dla dzieci były wystarczająco wygodne. Naturalnie na początku, gdy karmimy dziecko piersią albo butelką nie warto go kupować, bo tylko będzie zbierać kurz i przeszkadzało. Jednak w chwili, kiedy nasze dziecko już samo siedzi i zaczyna zjadać też inne produkty poza mlekiem, zakup takiego krzesełka wiele upraszcza.

Po pierwsze, dziecko siedzi w nim bezpiecznie. Naturalnie trzeba kupić stabilne krzesełko dobrej jakości, najlepiej przetestowane. Ważne, aby miało dobrze wyprofilowane siedzisko i dodatkowo szelki, które stanowią dodatkowe zabezpieczenie.
fisher price
Author: Lisa Stevens
Source: http://www.flickr.com
Wybierając produkty marki Fisher Price, decydujemy się na zabawki w stu procentach bezpieczne i wyróżniające się znakomitą jakością. Mnogość ofert zachęca klientów do nabycia jakiejś spośród propozycji dla swojej pociechy.

Stawiając na markowe zabawki mamy szansę zetknięcia się z imponującym rezultatem pracy wielu ekspertów. Propozycje producenta uczą oraz bawią, jak również pomagają w znalezieniu pasji każdemu dziecku. Zadowolenie malucha jest dla nas najważniejsze. Nasi opiekunowie nie posiadali dostępu do tylu wydawnictw na temat rodzicielstwa, dlatego jakąkolwiek wiedzę zdobywali u rodziny i znajomych, jak również uczyli się na swoich pomyłkach. Współcześni rodzice mają możliwość brać przykład z wielu magazynów, a także odpowiednich serwisów, czy audycji w telewizji.

W odpowiedzi na tak duże zainteresowanie tematyką dziecięcą, firmy zaczęły produkować Zakupy Linkbaby, które błyskawicznie stały się popularne wśród rodziców.
Author: Trefl
Dziecko w tym wieku powoli rozpoczyna weryfikować sobie zabawki i coraz baczniej się im przyglądać. Naturalnie niezwykle istotne jest, by przedmioty, którymi się bawi nie mogły doprowadzić do nieszczęścia, czyli były na tyle duże, żeby nie zostać połknięte. Zabawki powinny mieć. Maluch z każdym dniem poznaje jak rozpoznawać kształty, w związku z tym przydatne okazują się gadżety, które polegają na ich dopasowywaniu.

Książeczki z obrazkami, wzbogacone przyciskamipozwalające poznać np. odgłosy natury, również potrafią być pomocne. Należy pamiętać, aby zabawki dla pociech nie były zbyt stresujące, oznacza to, że nie powinny jednocześnie dostarczać zbyt silnych wrażeń. W przypadku przedszkolaków zadanie jest nieco łatwiejsze, gdyż maluchy same poinformują rodziców, co chciałyby dostać i potrafią docenić lub skrytykować nową atrakcję. W wyważony sposób należy przemycać gry i zabawy edukacyjne, które wspomogą rozwój wyobraźni przestrzennej. Dzieci same konstruują swój świat za pomocą zabawek, więc nie trzeba też przesadzać z edukacyjnym wymiarem zabawy. Wszystkie zabawki, którymi można bawić się w ruchu jest propozycją optymalną. Ponadto warto przyczynić się do stymulowania rozwoju zdolności u dzieci, dlatego też nie wolno zapomnieć o zestawach do malowania i plastelinie.