Error message

  • Notice: Undefined index: danland in drupal_theme_initialize() (line 100 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Trying to get property 'filename' of non-object in _drupal_theme_initialize() (line 146 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Trying to get property 'name' of non-object in _theme_load_registry() (line 335 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Undefined index: danland in theme_get_setting() (line 1440 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Trying to get property 'filename' of non-object in theme_get_setting() (line 1477 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Trying to get property 'filename' of non-object in theme_get_setting() (line 1487 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/menu.inc).

Co powinniśmy mieć przygotowane na początek dla naszego bobasa

Kąpiel małego dziecka
Author: Alphanova Bebe
Source: Alphanova Bebe
Dla większości par urodzenie potomka to zdarzenie, które pozostaje w pamięci na całe życie. Nie ma się czemu dziwować, gdyż do rodziny dołącza nowiutki członek, któremu trzeba poświęcić bardzo dużo atencji, aby wyrósł na dobrego człowieka. Początkowe chwile swojego życia maleństwo powinno spędzić w towarzystwie bliskich osób, to znaczy rodziców i dziadziusiów,aby bez pośpiechu zaaklimatyzowało się w nowych warunkach.

Po 9 miesiącach spędzonych w brzuchu matki nie bez trudu jest rozpocząć funkcjonować w całkowicie innym środowisku. Natomiast już po pierwszym tygodniu życia noworodek jest przygotowany do tego, aby został odwiedzony przez inne, najbliższe mu osoby. Jednakże rodzice przede wszystkim muszą się przygotowywać na najważniejsze święto, jakim jest chrzest.

Czasami nie ma czasu na to, żeby chodzić po butikach i wyszukiwać odpowiedniego ubranka. W obecnych czasach nie ma problemu z kupowaniem jakiejkolwiek rzeczy. Tak, więc jeżeli chcielibyśmy znaleźć ładne ubranka dziecięce to bardziej poruszy nas ogrom towaru niż to, że nie ma czegoś w asortymencie.

Jest wiele sklepów, w których można wyszukać dzieciom ubranka. Bardzo często, kiedy przychodzi na świat niemowlę zjeżdżają się znajomi i dają dla maluszków różne rzeczy. Bywa, że są to zabawki, ale najczęściej sporo osób wie, że niesamowicie przydatne będą ciuszki. Niby dziecko nie bawi się na dworze i nie tapla się w błocie a i tak jest stale stos dziecięcych ubranek do prania.
chrzciny
Author: Franz Johann Morgenbesser
Source: http://www.flickr.com
Chrzciny i komunia święta to dwie uroczystości, które w familii katolickiej znajdują wyjątkowo ogromne znaczenie.

Sklepy z dewocjonaliami ułatwiają przygotowanie do takiego dnia proponując gotowe ubranka do obrzędu, gromnice czy szatki. Dzięki temu rodzice zdołają skupić się bardziej na duchowym przeżywaniu tego ważnego dnia.