Error message

  • Notice: Undefined index: danland in drupal_theme_initialize() (line 100 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Trying to get property 'filename' of non-object in _drupal_theme_initialize() (line 146 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Trying to get property 'name' of non-object in _theme_load_registry() (line 335 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Undefined index: danland in theme_get_setting() (line 1440 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Trying to get property 'filename' of non-object in theme_get_setting() (line 1477 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Trying to get property 'filename' of non-object in theme_get_setting() (line 1487 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/menu.inc).

Co to jest technologia nadruku wodnego?

Ręczniki z nadrukiem
Author: Tony Alter
Source: http://www.flickr.com
Hydrografika jest procesem nanoszenia malunku przy współudziale wody na powierzchnie 3D. Jest jedną z najlepszych modyfikacji|, jakim można poddać obiekty o złożonych, jak też prostych fasonach. Pozwala na wykończenie oraz pełne zakrycie niedostępnych punktów w rogach i szczelinach. Powstała powłoka jest okrywana warstwą zabezpieczającą, która ma wytrzymałość charakterystyczną dla lakierowanych powierzchni. Nawierzchnie ozdabiane sposobem hydrografiki są wysokiej jakości, a ich solidność jest na poziomie odporności powłok lakierniczych na samochodach, dzięki czemu nawierzchnie są łatwe w utrzymaniu i trwałe na uszkodzenia. Hydrografika pozwala na naniesienie dekoracji m.in.

na tworzywo sztuczne, metal, szkło czy drewno. Tego rodzaju metod jest wiele, a różnią się wykorzystanymi narzędziami. Duża liczba miłośników samochodów podejmuje się przeprowadzania rozmaitych czynności na swoim aucie samodzielnie. Efekty tego są zróżnicowane, trzeba bowiem dobrze znać się na określonej metodzie, by móc stosować ją z dobrym wynikiem Sposobem, który bywa efektywnie stosowany samodzielnie jest zastosowanie specjalnych naklejek. Umieszcza się je na przykład na masce pojazdu i mogą one wyglądać niezwykle efektownie. Czynności innego typu najkorzystniej jest powierzyć specjalistom.

Kolorowa grafika
Author: TANAKA Juuyoh (田中十洋)
Source: http://www.flickr.com
W związku z ciągłymi zmianami musimy poszukiwać rzeczy, które do tej zmienności się dopasują. Na szczęście możemy zażegnać wyrzucanie różnych przedmiotów. Przez współczesną technologię, jaką jest technologia hydrografiki (link do serwisu) możemy odmienić look ulubionych bibelotów w związku z tym, do czego akurat jesteśmy na danym etapie życia przekonani. Jeśli w nowym mieszkaniu potrzebujemy bibelotów, które będą miały wzór szkockiej kraty trzeba zgłosić się do firmy znającej się na hydrografice. Gdy zaniesiemy nasz bibelot do ludzi zajmujących się hydrografiką, pośród foli będziemy mogli wybrać wzór, który będzie nam pasował. Często już następnego dnia będzie można iść po naszą rzecz, która okaże się całkiem odmieniona.

Technika ta związana jest z czyszczeniem konkretnej rzeczy (myciu i odtłuszczeniu), później rozkłada się folię na wodzie (wszystko w odpowiedniej temperaturze) i zanurza się dany przedmiot w folii. Brzmi raczej jak bajka, ale jak raz zobaczy się efekt pracy hydrografików, to zrozumiemy, że to fenomenalny sposób na odnowienie często zniszczonych przedmiotów. Transferowy druk wodny jest wykorzystywany we wszystkim od łodzi, po samochody i pistolety. Jest wytrzymały, i zezwala otrzymywać na tych fakturach różne wzory. Jest trwalszy od farb i kalkowania. Metale, szkło i tworzywa sztuczne to tworzywa na których robi się wielokrotnie tę metodę.

Głównym celem transferowego druku wodnego jest tworzenie trwałego wykończenia ogólnego wzoru na każdych częściach użytkowych. Wiele ludzi słyszało o recyklingu. Wielu ludzi stara się wprowadzić w życie
Modernistyczny kształt
Author: Danny Fowler
Source: http://www.flickr.com
zmienianie różnego rodzaju przedmiotów niepotrzebnych w niezbędne gadżety. Ale rzeczywistość jest taka, że zamiast wielu niepotrzebnych rzeczy warto mieć parę konkretnych. Wtedy nawet, gdy totalnie będziemy chcieli odmienić styl naszego mieszkania, to możemy te kilka bibelotów dać do przeróbki. W takim wypadku świetnie sprawdzi się hydrografika (szkolenia z tej techniki). To technologia, pozwalająca nałożyć fajne wzory na różnego typu rzeczy. Nie muszą to być małe rzeczy, mogą to być nawet kaski motocyklowe. Wszystko zależy od tego, co chcielibyśmy zmienić i jak duże to jest. Jeśli, więc chcielibyśmy zmienić look którejś rzeczy dowiedzmy się czegoś o hydrografice i pomyślmy, czy aby na sto procent chcemy coś spisać na straty, czy może jednak warto jakoś ciekawie odmienić nasz wysłużony przedmiot.