Error message

  • Notice: Undefined index: danland in drupal_theme_initialize() (line 100 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Trying to get property 'filename' of non-object in _drupal_theme_initialize() (line 146 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Trying to get property 'name' of non-object in _theme_load_registry() (line 335 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Undefined index: danland in theme_get_setting() (line 1440 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Trying to get property 'filename' of non-object in theme_get_setting() (line 1477 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Trying to get property 'filename' of non-object in theme_get_setting() (line 1487 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/menu.inc).

Co jest powodem, że uwielbiamy grywanie na konsoli?

Opakowanie ps4
Author: Vernon Chan
Source: http://www.flickr.com
W czasie powszechnego dostępu do szerokopasmowego łącza internetowego producenci gier wymyślili idealne rozwiązanie na zmniejszenie kosztów sprzedaży swoich wyrobów. Lata temu gracze nabywali tytuły na realnych nośnikach, na przykład na płytach CD czy DVD, niosło to za sobą ogromne koszty związane z wytłoczeniem dużego nakładu płyt i wytworzeniem pudełek. W światowej dobie ogromnego pośpiechu oraz powszechnego zabiegania nawet byle przyjemności, należy wybierać z wielką rozwagą. Niepolecane jest zazwyczaj spędzanie setek godzin przed telewizorem, ani też przed konsolą do gier.

najpewniej jak najlepiej organizować sobie czas. Już podczas zakupu konsoli należy tu podjąć pewne decyzje – czy dany kupujący nastawia się na nowości czy też bardziej wystarczy mu odrobinkę starszy sprzęt do grania. Dobrze też za każdym razem uczynić początkową wybór najważniejszych cech, które powinna spełniać wspaniała gra. Far Cry jako gra komputerowa cieszy się sympatią wśród graczy w zróżnicowanym wieku (opinie o far cry znajdziesz tu).

Nie bez znaczenia jest to, że gra ta bardzo odróżnia się jakością. Także jest to gra typu first-person shooter, jednak rodzaj gry Heroes zaliczany jest do gier z gatunku third-person shooter. Producent dba o nieustanne wprowadzanie udoskonaleń różnego rodzaju. Digital Illusions CE jako producent z każdą następną serią coraz bardziej zadziwia potencjalnych odbiorców tej interesującej gry komputerowej.

Trafny dobór gry to rzecz ciężka, dlatego też najlepiej poznać marki produkujące gry i kierować się opiniami tylko wytrawnych specjalistów w konkretnych typach gier, mogą to być strzelanki, gry wojenne, zręcznościowe, gry akcji, bijatyki strategie i wiele innych mieszanych rodzajów gier. Zamiast trwonić siły w czasie zajmujących wypraw do centrum można obejrzeć tytuły nowych gier w sieci i od razu zapoznać się z recenzjami ciekawych tytułów, takich jak chociażby The Witness pssite.com/gry-2625-the_witness.html. Polecane lub też komentowane szeroko gry odpowiedniego typu da się też odnaleźć w prasie specjalistycznej, poświęconej graniu.
Xbox One
Author: ビッグアップジャパン
Source: http://www.flickr.com
Obecnie tworzy się coraz większa liczba sklepów cyfrowych, miłośnicy gier lubią jednak trzymać wszystkie własne tytuły pod ręką i składować je na jednym internetowym koncie.

Z tego powodu producenci, którzy są na rynku od dawna, mają sporą przewagę nad konkurentami. Dla komputerów osobistych najliczniejszą sprzedaż prowadzi usługa Steam. Producenci konsol nie zostali daleko za nimi i stworzyli swoje usługi tego rodzaju, zanim zrobili to konkurenci. Prekursorem w elektronicznej dystrybucji gier na konsole był Sony ze swoją playstation network.

Usługa ta oprócz sprzedaży gier służy za platformę komunikacyjną i umożliwia graczom wspólną rozgrywkę sieciową (wątek o psn na forum). Sony za tę usługę pobiera abonament, w ramach którego udostępnia swoje usługi i nagradza graczy dodatkowymi, bezpłatnymi grami. Jest to logiczna gra przygodowa za produkcję, której odpowiada studio Number None, twórcy kultowego w niektórych kręgach Braida. Grafikę 2D znaną z poprzedniej części gry zastąpił tu trójwymiar.