Error message

  • Notice: Undefined index: danland in drupal_theme_initialize() (line 100 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Trying to get property 'filename' of non-object in _drupal_theme_initialize() (line 146 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Trying to get property 'name' of non-object in _theme_load_registry() (line 335 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Undefined index: danland in theme_get_setting() (line 1440 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Trying to get property 'filename' of non-object in theme_get_setting() (line 1477 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Trying to get property 'filename' of non-object in theme_get_setting() (line 1487 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/menu.inc).

Ciekawą ofertą wakacyjną okazują się obozy konne na Mazurach

Obozy konne
Author: ime
Source: http://www.sxc.hu
Jakby zrobić uliczną sondę i zapytać, jaką porę roku najbardziej lubimy, zapewne najwięcej odpowiedzi „za” padłoby na okres letni. Nie ma w tym nic zaskakującego, przecież w taką porę możemy robić prawie wszystko, nie dość, że nie musimy się specjalnie ubierać (choć wiele kobiet byłaby innego zdania), to jeszcze rozrywki, jak piknik na łonie natury, spacer czy kąpiel w jeziorze, są bezproblemowo osiągalne. Tak to jest z ciepłą porą, dlatego wiosna mogłaby w przeprowadzonej sondzie być tuż za latem. A co z pozostałymi porami roku? Wielu z nas lubi zimę, a jesień tylko, kiedy wygląda, jak „nasza polska złota jesień”.

Agroturystyka na Kaszubach
Author: www.nakaszubach.pl
Source: www.nakaszubach.pl
Jeździectwo to więcej niż sport utrzymujący dziecko w dobrej formie fizycznej i dający zajęcie w czasie wypoczynku. Jazda konna pozwala odczuć odpowiedzialność za konia, o którego trzeba systematycznie dbać. Dziecko odkrywa zasady bezpieczeństwa w ciągu jazdy, poznaje też sposoby oporządzania konia, czy nawet uczy się uczyć inne dzieci. Funkcjonowanie blisko natury pozwala dziecku odetchnąć.

zima
Author: Garry Szulewski
Source: http://www.flickr.com
W czasie każdej pory roku wynajdziemy coś ciekawego do roboty. Jak powiedzieliśmy we wstępie o porze letniej do roboty jest naprawdę dużo. Lato to przecież okres wakacyjny, tak więc można pojechać za granicę lub chociażby nad polskie morze, gdzie odnajdziemy mnóstwo okazji do super zabawy. Okres letni ma też tę zaletę, iż w wielu miejscach praca nie prezentuje się tak, jak w innych okresach roku.

Po prostu każdy, łącznie z szefostwem odczuwa wakacyjny nastrój, tak więc w pracy jest jakby mniej stresów i niepokojów. Jazdę konną można zakwalifikować do niezwykle pozytywnych czynności. Wbrew pozorom jeździec na koniu nie jest bierny, musi wykonywać właściwe ruchy podczas jazdy i siedzieć w odpowiedni sposób. Jazda konna (sprawdź: nasza strona) pomaga więc wyrobić i zachować formę, a co niezwykle ważne – kształtuje odpowiednią postawę ciała.

Jest więc bardzo pożyteczna dla osób z wadami postawy, takimi jak na przykład skrzywienia pleców. Na jeździe konnej i ogólnie kontakcie z końmi opiera się również cały sposób usuwania schorzeń i zaburzeń, zwany hipoterapią. Termin ten obejmuje przede wszystkim terapię osób z urazami o charakterze psychologicznym za pomocą kontaktu ze zwierzętami. Hipoterapii poddaje się między innymi ludzi chorych na autyzm.

Generalnie ludzie wybierający jazdę konną mogą liczyć na bardzo dobry wypoczynek czynny i ciekawe spędzenie wolnego czasu. Taki obóz może się stać niezapomnianą przygodą, a co więcej może być również tak, że to właśnie dzięki niemu nasza pociecha utwierdzi się w przekonaniu, że własne dalsze życie pragnie związać z tym zagadnieniem.
Wyświetl większą mapę