Error message

  • Notice: Undefined index: danland in drupal_theme_initialize() (line 100 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Trying to get property 'filename' of non-object in _drupal_theme_initialize() (line 146 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Trying to get property 'name' of non-object in _theme_load_registry() (line 335 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Undefined index: danland in theme_get_setting() (line 1440 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Trying to get property 'filename' of non-object in theme_get_setting() (line 1477 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Trying to get property 'filename' of non-object in theme_get_setting() (line 1487 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/menu.inc).

Świetna rozrywka - gry RPG

Author: Farbflut
Role Playing Games, inaczej gry fabularne to na dzień dzisiejszy jeden z najczęściej wykorzystywanych sposobów na spędzanie wolnych chwil, w szczególności przez młodzież. Na początku wymyślono gry fabularne, które odgrywane były w rzeczywistości. Również aktualnie posiadają one swoich zwolenników, urządzane są tematyczne konwenty, obozy i inne takie wydarzenia. Po pewnym czasie powstały gry o podobnym charakterze, z tym że na komputerze.

Ich typów jest bardzo dużo. Przykładem są gry przeglądarkowe.
Społeczność internetowa
Author: wirtuale.pl
Source: wirtuale.pl
Pirate storm oraz Seafight to jedne spośród wielu gier, jakie można odszukać w sieci. Przenoszą gracza w rzeczywistość rodem z filmu „Piraci z Karaibów”, gdzie użytkownicy walczą o supremację na morzu a także dążą do odszukania skarbu oraz zdobycia reputacji.

Na drodze czatuje na nich ogrom niebezpieczeństw, lecz też znakomita przygoda. Pirate storm oraz Seafight to gry dla każdego, kto uwielbiał w dzieciństwie opowiadania o pirackich podbojach. Darmowe gry przez internet nie sprowadzają się tylko do pirackich podbojów morskich. Ogromną popularnością cieszą się takie projekty jak Travian, Plemiona bądź Grepolis, które opierają się na zasadzie tworzenia miejscowości i stopniowego rozszerzania własnego obszaru.

Gracze zrzeszają się w ekipy, zawierają sojusze oraz toczą boje. Na podobnej zasadzie działają takie gry jak na przykład Farmerama oraz Settlers Online. W pierwszym przypadku gracze stawiają gospodarstwo, zaś w Settlers Online osadę.
zapraszamy
Author: pascal lefevre
Source: http://www.flickr.com
A chłopaki będą zadowoleni, jeśli będą mogli każde wolne popołudnie spędzić przy notebooku swojego rodzica i bardzo się ucieszą na sam dźwięk wyrazów gry fantasy.

Takie gry można oczywiście kupić, ale część z nich bywa dostępna bezpłatnie w wersji online. Wystarczy dokonać rejestracji w danym portalu i utworzyć konto, ale pamiętajmy, że to jest zadaniem ojca. Spośród dostępnej obecnie tematyki, naszego brzdąca może zaciekawić perspektywa stworzenia własnej farmy. To zainteresowanie okaże się większe, jeśli przedszkolak spędza ferie letnie na wsi u pradziadków. Taka gra umożliwi mu poznanie najróżniejszych gatunków zwierząt domowych i to nie tylko tych mieszkających na europejskim kontynencie.