Error message

  • Notice: Undefined index: danland in drupal_theme_initialize() (line 100 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Trying to get property 'filename' of non-object in _drupal_theme_initialize() (line 146 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Trying to get property 'name' of non-object in _theme_load_registry() (line 335 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Undefined index: danland in theme_get_setting() (line 1440 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Trying to get property 'filename' of non-object in theme_get_setting() (line 1477 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Trying to get property 'filename' of non-object in theme_get_setting() (line 1487 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/menu.inc).

Łóżko piętrowe to z pewnością duże marzenie chyba każdego zarówno niewielkiego jak i większego dziecka

Uśmiechnięte dziecko
Author: Valentina Yachichurova
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli jesteś rodzicem małego dziecka, wówczas stanowczo nie raz zastanawiałeś się nad tym, w jaki sposób urządzić dla niego pokój – najlepiej w taki sposób, aby był w pełni użyteczny, ale równocześnie bezpieczny dla Twojego dziecka. Wybranie konkretnej komody, uwzględniając różnorodność ofert i opcji transakcji, nie jest łatwą decyzją. Przede wszystkim to producenci gwarantują nam bogactwo pomysłów, zwłaszcza tych komód z nieco wyższej półki, za które trzeba wyłożyć już więcej pieniędzy. Jaki jest wybór? Komody z drzewa indyjskiego, a może w wymyślnych kształtach? Jeżeli znasz w okolicy dobre antykwariaty, idź do nich – czasami da się znaleźć tam prawdziwe skarby.

Musisz nabyć eleganckie biblioteczki, ponieważ lokum w stylu oldskulowym powinno mieć mnóstwo książek. Prawda jest okropna, teraz mało kto czyta, a w domach zamożniejszych ludzi dominuje fascynacja pieniędzmi, a nie duchowością. Warto rozejrzeć się za uroczymi skrzyniami podróżnymi, które posłużą jako miejsce na różne szpargały.
wystrój wnętrz - komoda
Author: Charlotte Marillet
Source: http://www.flickr.com
Chodzi o przechowanie ubrań, czy raczej o podstawkę pod telewizor? Są jeszcze możliwości z komodami, które funkcjonują jako skromny stolik.

Na ich blacie kawa czy kwiat we flakonie jakoś specjalnie nie dziwią. Za to pasują do klimatu salonu, czy poczekalni. Możesz wybrać przykładowo meble wykonane ze miękkich tworzyw lub pozbawione zupełnie ostrych krawędzi – takie rozwiązania fantastycznie sprawdzą się między innymi przy kilkulatkach (łóżka dla maluchów). Jeśli chcesz, aby pokój posłużył Twojemu dziecku dłużej, wówczas na pewno powinieneś postawić również na kupno mebli, które przydadzą mu się zawsze – jeżeli pokój jest na tyle duży, powinieneś wówczas wydzielić w nim przestrzeń na zabawę, odpoczynek i naukę.

komoda
Author: Thomas Quine
Source: http://www.flickr.com
Opcja wybrania interesującego nas designu, dodatkowe funkcje i … płacimy kolejne wydatki. Komoda do tysiąca zł wskazuje już na rangę salonu. Tutaj posłuży ona w różnych celach, np. pod inne meble lub telewizor. Najbardziej ekskluzywne, z litego drewna i zamontowanym lustrem są warte kilka tysięcy złotych! Reasumując, wraz z kolejnymi setkami wzrostu ceny rośnie też zwykle powierzchnia do stawiania różnych upiększaczy na blacie.

Kształtne cacka sięgają nawet do dwóch metrów długości. Mają w sobie przedziałki na półki, sprzęt RTV albo albumy.