Error message

  • Notice: Undefined index: danland in drupal_theme_initialize() (line 100 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Trying to get property 'filename' of non-object in _drupal_theme_initialize() (line 146 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Trying to get property 'name' of non-object in _theme_load_registry() (line 335 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Undefined index: danland in theme_get_setting() (line 1440 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Trying to get property 'filename' of non-object in theme_get_setting() (line 1477 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).
  • Notice: Trying to get property 'filename' of non-object in theme_get_setting() (line 1487 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/opopomoz.com/includes/menu.inc).

Łóżko piętrowe - czym zaciekawić się podczas zakupu

Łóżko piętrowe
Author: canonbrad570
Source: http://www.flickr.com
Kiedy chcemy mieć wiele miejsca, w którym będziemy mieli szansę pochować nasze rzeczy, lecz równocześnie nie chcemy brać calutkiej pustej powierzchni w konkretnym pokoju, to należy sprawdzić jak przedstawia się komoda. Ta sama zasada tyczy się również mebli dziecięcych, takich jak chociażby łóżka dla dzieci. W ten oto sposób zdecydowanie każda osoba ułatwi sobie nadzwyczaj poszukiwanie wymarzonych mebli, łatwiej przystosuje dane meble do swoich indywidualnych pragnień. Ciekawe meble dodadzą bowiem każdemu mieszkaniu specyficznego uroku.

Łóżko piętrowe
Source: www.flickr.com
W przypadku mniejszych dzieci niezbędne będą profilaktyczne poręcze zabezpieczające je przed spadnięciem z łóżka. Muszą być wąsko rozmieszczone, żeby malec nie mógł się pod nimi przedostać. Drabinka bądź schodki muszą mieć poręcze oraz bez trudności zezwalać dziecku postawienie na nich stopy. Odnośnie starszych dzieci nie przynależy już pilnie używać takich zabezpieczeń.

Przeważnie pozyskiwane łóżka piętrowe to te wyprodukowane z drzewa, przykładowo sosnowego czy z olchy. Natomiast nieomalże tak samo przychylnie selekcjonowane są te z metaliczną ramą, jako że są wytrwałe i sprawdzają się tak samo w klasycznych jak i dzisiejszych aranżacjach wnętrza. Kiedy chodzi o wybór dobrego mebla, wypada pamiętać o kilku regułach: dystans dolnej części mebla od podłogi może wynosić plus minus 40-50 cm, a odległość pomiędzy górą i dołem ok. 100 cm.

Przynależy też pozostawić dziecku co najmniej 85 cm wolnej przestrzeni pomiędzy górnym materacem a sufitem, czysto ze względów bezpieczeństwa. Najodpowiedniejsze łóżko piętrowe to takie, które umożliwia dziecku bez trudności usiąść, nie ważne czy to "na dole" czy też "na górze" mebla. Gdy zależy nam na pobocznej przestrzeni do przechowywania, dobrze jest zwrócić uwagę na to, czy łóżko ma wyciąganą komodę, która ulokuje bety czy zabawki. Przez to można zaoszczędzić przestrzeni na szafę czy innego typu umeblowanie.

Wartości takiego łóżka wahają się od plus minus 300 do niekiedy kilku tysięcy złotych, w zależności od modelu materiału sporządzenia wyrobu tudzież jego funkcyjności (http://www.lozka.net.pl/pol_m_Lozka-dla-dzieci-136.html).
Łóżko piętrowe dla dzieci
Author: Kids Town
Source: www.kidstown.pl
Pożądając zaoszczędzić powierzchnię w mieszkaniu czy domu, a umożliwić godziwe warunki dla dzieci do nauki i przyjemności, wskazane jest zdecydować się na łóżka piętrowe. Nie dość, iż będzie czymś do drzemania, to jeszcze zdoła prócz tego zmieścić nadprogramowe zabawki czy pościel za pomocą półki wysuwanej.